Autoryzowany Dealer:
Logo Manitou Logo Mitsubishi Logo Niftylift
Toyota

Toyota

Wózki widłowe Toyota

Marka Toyota jest znana nie tylko w branży motoryzacyjnej, ale także w budowlanej i przemyśle, gdzie docenia się ją ze względu na szeroką ofertę niezawodnych pojazdów wykorzystywanych w codziennej pracy wielu przedsiębiorstw. W naszej ofercie możesz kupić i wynająć wózki widłowe Toyota, które będą odpowiadały potrzebom twojej działalności. Oferujemy maszyny z różnych półek cenowych, o odmiennym udźwigu, wysokości podnoszenia, przeznaczeniu, aby każdy znalazł model, co spełnia jego potrzeby. Każdy wózek widłowy Toyota jest niezawodny i wytrzymały, dlatego zapraszamy do poznania naszej oferty i wyboru nowej lub używanej maszyny.

1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny
Toyota
1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny
 
1.5 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota
1.5 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
 
1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota
1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
 

Toyota Movincar

Toyota – marka z wieloletnią tradycją

Toyota jest japońskim koncernem, który powstał już w 1937 roku – co ciekawe ta sama firma została założona prawie 10 lat wcześniej będąc marką tkacką.

W kolejnych latach Toyota zaczęła projektować silniki i modele samochodów, a w 1948 roku zostaje opracowany pierwszy obsługiwany ręcznie wózek paletowy. Niecałe 10 lat później, bo w 1956 roku, wyprodukowano wózek widłowy Toyota z przeciwwagą, a 4 lata później rozpoczęto seryjną produkcję ręcznych wózków paletowych i podnoszących. W 2008 roku marka wypuściła wózek hybrydowy, a w 2013 wprowadziła na rynek modele z akumulatorami litowo-jonowymi. Jak widać nie tylko samochody marki są godne uwagi, ale także maszyny i pojazdy takie jak wózki widłowe, które posiadają liczne udogodnienia, w tym automatyczną skrzynię biegów czy napęd na PB/LPG.


Toyota Movincar

Wózki widłowe Toyota – modele elektryczne

Jeśli szukasz maszyny do pracy w hali wewnętrznej, polecamy wózki widłowe Toyota z napędem elektrycznym zasilane z akumulatora.

Elektryczny wózek widłowy Toyota znajdzie zastosowanie do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, pomagając przy rozładunku, załadunku, transporcie poziomym, podnoszeniu, podczas obsługi linii produkcyjnej czy kompletacji zamówień. 3- i 4-kołowe modele są dostępne w wielu wersjach – 24 V, 48 V, 80 V, mogąc udźwignąć od 1 do nawet 8,5 tony towaru. Elektryczne wózki widłowe Toyota mogą posiadać także przeciwwagę – to modele z zaawansowanym systemem Toyota SAS, dzięki któremu maszyna pracuje stabilnie, zwiększając bezpieczeństwo operatora wózka oraz jego efektywność.


Toyota Movincar

Spalinowe wózki widłowe Toyota

Wózki widłowe Toyota z napędem spalinowym mogą być zasilane silnikiem typu diesel, benzynowym, gazem LPG lub CNG. Są najczęściej stosowane w obiektach otwartych lub półotwartych.

Wózek widłowy Toyota jest niezwykle wydajny podczas pracy, niedrogi w utrzymaniu i eksploatacji. Wózki spalinowe Toyota są wyposażone w system SAS, a niezawodne przemysłowe silniki zapewniają większą prędkość podnoszenia i efektywność podczas wykonywania prac, a opony są dopasowane do danych warunków. Wiele modeli ma możliwość wyboru dźwigu do obsługi funkcji hydraulicznych. Spalinowe wózki widłowe Toyota to emisja spalin na niskim poziomie, wygodne fotele dla operatora i zwarta oraz kompaktowa konstrukcja.


Toyota Movincar

Wózki widłowe Toyota do zadań specjalnych

Marka Toyota ma w swoim portfolio nie tylko standardowe wózki elektryczne lub spalinowe, ale także modele widłowe do zadań specjalnych.

Przykładem takiego urządzenia są wózki widłowe Toyota wysokiego składowania, zaprojektowane pod kątem dużego przyspieszania i łatwości kierowania. Innym modelem są wózki do kompletacji stworzone po to, by łatwo zarządzać i podnosić towary podczas prac związanym z kompletacją zamówień. Być może w twojej firmie jest niezbędny wózek widłowy Toyota do wąskich korytarzy, który pomoże zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni magazynowej? Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty i kontaktu – nasi specjaliści chętnie udzielą dodatkowych wskazówek i pomogą w wyborze maszyn.

664 984 156