Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift

Wózki widłowe Toyota

Wózki widłowe Toyota

Marka Toyota jest znana nie tylko w branży motoryzacyjnej, ale także w budowlanej i przemyśle, gdzie docenia się ją ze względu na szeroką ofertę niezawodnych pojazdów wykorzystywanych w codziennej pracy wielu przedsiębiorstw. W naszej ofercie możesz kupić i wynająć wózki widłowe Toyota, które będą odpowiadały potrzebom twojej działalności. Oferujemy maszyny z różnych półek cenowych, o odmiennym udźwigu, wysokości podnoszenia, przeznaczeniu, aby każdy znalazł model, co spełnia jego potrzeby. Każdy wózek widłowy Toyota jest niezawodny i wytrzymały, dlatego zapraszamy do poznania naszej oferty i wyboru nowej lub używanej maszyny.

Toyota 02-8FGF30
Toyota

Toyota 02-8FGF30

Cena: 138 300 zł
Toyota 02-8FGF15
Toyota

Toyota 02-8FGF15

Cena: 98 500 zł
Toyota 02-8FGF25
Toyota

Toyota 02-8FGF25

Cena: 120 000 zł 120 000 zł
1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny
Toyota

1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny

Spalinowy wózek elektryczny o udźwigu 1,5 do 3,5 tony znakomicie sprawdzi się podczas transportu materiałów na zewnątrz budynków, jak i w halach. Maszyny te są cenione za doskonałą widoczność końcówek wideł, układ napędowy z przekładnią momentu obrotowego i system kontroli stabilności.

 
1.5 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota

1.5 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy

Elektryczny wózek widłowy o udźwigu 1,5 do 2,0 ton marki Toyota to maszyna zwrotna, idealna do pracy w ograniczonej przestrzeni. Wyróżnia się wysoką wydajnością, doskonałą widocznością, a także wielofunkcyjnym wyświetlaczem, oferującym łatwe sterowanie. Maszt i osłona górna wraz z zaawansowaną technologią dbają o stabilność.

 
1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota

1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy

Czterokołowe wózki widłowe elektryczne marki Toyota pozwalają wygodnie transportować ładunek z prędkością jazdy do 20 km/h. Stabilność podwozia zapewnia bezpieczeństwo nawet na nierównej nawierzchni, a wielofunkcyjny wyświetlacz we wnętrzu umożliwia konfigurację wielu parametrów. Każdy z wózków do 2 ton gwarantuje doskonałą widoczność.

 
1.0 tona Wózek ręcznie prowadzony z masztem
Toyota

1.0 tona Wózek ręcznie prowadzony z masztem

Wózek ręcznie prowadzony z masztem o udźwigu 1,0 tony to znakomite rozwiązanie do wąskich alejek magazynowych. Pozwoli precyzyjnie umieszczać ładunek na regałach wysokiego składowania dzięki możliwości uniesienia towaru nawet na wysokość powyżej 6 m. Wózki zapewniają doskonałą widoczność i bezpieczeństwo.

 
1.4 – 1.6 tony Wózek unoszący ręcznie prowadzony
Toyota

1.4 – 1.6 tony Wózek unoszący ręcznie prowadzony

Wózek unoszący ręcznie prowadzony pozwala na uniesienie ładunku spaletyzowanego lub niespaletyzowanego na wysokość 20,5 cm. Zasilany energią elektryczną, znakomity do pomieszczeń, wyróżnia się niewielkimi rozmiarami. Sprawdzi się w magazynach przetwórczych, hurtowniach, gdyż jest niezwykle łatwy w manewrowaniu.

 
1.4 – 2.5 tony Wózek wysokiego składowania
Toyota

1.4 – 2.5 tony Wózek wysokiego składowania

Wózek wysokiego składowania 1,4 do 2,5 tony umożliwia łatwe sterowanie i bezpieczeństwo, nawet podczas pracy w zamkniętych halach, hurtowniach, magazynach przetwórczych. Zasilany energią elektryczną, o kompaktowym rozmiarze, pozwala na unoszenie ładunku na wysokość kilku metrów, w zależności od maszyny.

 
1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem
Toyota

1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem

Wózek ręcznie prowadzony z masztem 1,2 do 2 tony to znakomita maszyna do transportu ładunku w magazynie do wysokiego składowania. Doskonała widoczność wideł, wygodna obsługa i komponenty najwyższej jakości sprawiają że sprawdzi się w wielu branżach.

 

Toyota Movincar

Toyota – marka z wieloletnią tradycją

Toyota jest japońskim koncernem, który powstał już w 1937 roku – co ciekawe ta sama firma została założona prawie 10 lat wcześniej będąc marką tkacką.

W kolejnych latach Toyota zaczęła projektować silniki i modele samochodów, a w 1948 roku zostaje opracowany pierwszy obsługiwany ręcznie wózek paletowy. Niecałe 10 lat później, bo w 1956 roku, wyprodukowano wózek widłowy Toyota z przeciwwagą, a 4 lata później rozpoczęto seryjną produkcję ręcznych wózków paletowych i podnoszących. W 2008 roku marka wypuściła wózek hybrydowy, a w 2013 wprowadziła na rynek modele z akumulatorami litowo-jonowymi. Jak widać nie tylko samochody marki są godne uwagi, ale także maszyny i pojazdy takie jak wózki widłowe, które posiadają liczne udogodnienia, w tym automatyczną skrzynię biegów czy napęd na PB/LPG.

Toyota Movincar

Wózki widłowe Toyota – modele elektryczne

Jeśli szukasz maszyny do pracy w hali wewnętrznej, polecamy wózki widłowe Toyota z napędem elektrycznym zasilane z akumulatora.

Elektryczny wózek widłowy Toyota znajdzie zastosowanie do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, pomagając przy rozładunku, załadunku, transporcie poziomym, podnoszeniu, podczas obsługi linii produkcyjnej czy kompletacji zamówień. 3- i 4-kołowe modele są dostępne w wielu wersjach – 24 V, 48 V, 80 V, mogąc udźwignąć od 1 do nawet 8,5 tony towaru. Elektryczne wózki widłowe Toyota mogą posiadać także przeciwwagę – to modele z zaawansowanym systemem Toyota SAS, dzięki któremu maszyna pracuje stabilnie, zwiększając bezpieczeństwo operatora wózka oraz jego efektywność.

Toyota Movincar

Spalinowe wózki widłowe Toyota

Wózki widłowe Toyota z napędem spalinowym mogą być zasilane silnikiem typu diesel, benzynowym, gazem LPG lub CNG. Są najczęściej stosowane w obiektach otwartych lub półotwartych.

Wózek widłowy Toyota jest niezwykle wydajny podczas pracy, niedrogi w utrzymaniu i eksploatacji. Wózki spalinowe Toyota są wyposażone w system SAS, a niezawodne przemysłowe silniki zapewniają większą prędkość podnoszenia i efektywność podczas wykonywania prac, a opony są dopasowane do danych warunków. Wiele modeli ma możliwość wyboru dźwigu do obsługi funkcji hydraulicznych. Spalinowe wózki widłowe Toyota to emisja spalin na niskim poziomie, wygodne fotele dla operatora i zwarta oraz kompaktowa konstrukcja.

Toyota Movincar

Wózki widłowe Toyota do zadań specjalnych

Marka Toyota ma w swoim portfolio nie tylko standardowe wózki elektryczne lub spalinowe, ale także modele widłowe do zadań specjalnych.

Przykładem takiego urządzenia są wózki widłowe Toyota wysokiego składowania, zaprojektowane pod kątem dużego przyspieszania i łatwości kierowania. Innym modelem są wózki do kompletacji stworzone po to, by łatwo zarządzać i podnosić towary podczas prac związanym z kompletacją zamówień. Być może w twojej firmie jest niezbędny wózek widłowy Toyota do wąskich korytarzy, który pomoże zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni magazynowej? Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty i kontaktu – nasi specjaliści chętnie udzielą dodatkowych wskazówek i pomogą w wyborze maszyn.

664 984 156