Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift
1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy

1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy

Szybki kontakt z handlowcem: sprzedaz@movincar.pl | 509 332 694

Czterokołowe wózki widłowe elektryczne marki Toyota pozwalają wygodnie transportować ładunek z prędkością jazdy do 20 km/h. Stabilność podwozia zapewnia bezpieczeństwo nawet na nierównej nawierzchni, a wielofunkcyjny wyświetlacz we wnętrzu umożliwia konfigurację wielu parametrów. Każdy z wózków do 2 ton gwarantuje doskonałą widoczność.

czytaj więcej

Opis produktu

Toyota Traigo

Elektryczny wózek widłowy Toyota Traigo 48 – czterokołowy

Wózek widłowy elektryczny marki Toyota to niezawodne i elastyczne rozwiązanie pozwalające wygodnie transportować materiały.

Traigo 48 to seria czterokołowych, wszechstronnych maszyn osiągających prędkość jazdy do 20 km/h i znaczne przyspieszenie. Dzięki temu docenią go wszystkie osoby pracujące intensywnie wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Czterokołowe podwozie dba o maksymalną stabilność, dlatego maszyna sprawdzi się nawet na nierównych nawierzchniach.

Toyota Traigo

Wózek widłowy z aktywnym układem stabilizacji

W standardzie wózek oferuje świetną stabilność, wysoką ładowność, a stanowisko operatora jest ergonomiczne i przestronne.

We wnętrzu znajduje się łatwy w obsłudze interfejs czyli wielofunkcyjny wyświetlacz pozwalający na dostęp do informacji, umożliwiający konfigurację różnych parametrów. Na fotelu są zamontowane mini dźwignie, modele posiadają także system ORS (obecności operatora). Wózki są wyposażone w przednie i tylne światło LED, które zużywa mniej energii niż halogen.

Toyota Traigo

Doskonała stabilność i ładowność wózków Toyota Traigo 48

Każdy wózek elektryczny Toyota do 2 ton charakteryzuje się doskonałą widocznością we wszystkich kierunkach.

Jest to możliwe dzięki odpowiednio zaprojektowanej osłonie górnej i masztowi. SAS czyli Aktywny Układ Stabilizacji dba o stabilność maszyny, zwiększając bezpieczeństwo i wydajność transportową. Długie widły 1000 mm i długa kareta wideł 920 cm przekładają się na komfort pracy. Dostępne modele posiadają także zawory trójdrożne, mokre hamulce tarczowe, superelastyczne opony i w pełni hydrauliczne sterowanie.

FAQ

Wózek wydajnie podnosi i porusza się wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, jest wyposażony w technologię AC zapewniającą dobrą kontrolę nad jego wydajnością, a jego czterokołowa konstrukcja zapewnia doskonałą stabilność nawet na nierównej powierzchni. Zapewnia wysoką widoczność końcówek wideł na każdej wysokości, by jego prowadzenie i transport ładunków był bezpieczniejszy.

Elektryczne wózki widłowe 1,6 do 2,0 tony marki Toyota to modele różniące się udźwigiem - 8FBMK16T, 8FBM16T, 8FBM18T, 8FBMK20T i 8FBM20T. W obrębie ich parametrów technicznych zachodzą nieznaczne różnice – widać je np. w promieniu skrętu czy wymiarach, jednak najważniejsze cechy pozostają niezmienione.

Wózki elektryczne są najlepsze do kompletacji zamówień, transportu poziomego, załadunku, rozładunki i do obsługi linii produkcyjnych.

Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

Zobacz również:

1.5 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota

1.5 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy

Elektryczny wózek widłowy o udźwigu 1,5 do 2,0 ton marki Toyota to maszyna zwrotna, idealna do pracy w ograniczonej przestrzeni. Wyróżnia się wysoką wydajnością, doskonałą widocznością, a także wielofunkcyjnym wyświetlaczem, oferującym łatwe sterowanie. Maszt i osłona górna wraz z zaawansowaną technologią dbają o stabilność.

 
1.5 – 3.5 ton Wózki spalinowe z przeciwwagą
Mitsubishi

1.5 – 3.5 ton Wózki spalinowe z przeciwwagą

Wózki spalinowe z przeciwwagą o udźwigu od 1,5 do 3,5 tony są stabilne, mocne, łączą w sobie wysoką wydajność z niskim poziomem emisji spalin i hałasu. Standardowo wyposażone są w trójnożny katalizator, wyróżniają się różnymi systemami sterującymi i są najczęściej wybierane do pracy w magazynach, składach czy otwartych halach.

 
1.4 – 2.0 tony Elektryczne wózki widłowe
Mitsubishi

1.4 – 2.0 tony Elektryczne wózki widłowe

Elektryczne wózki widłowe o udźwigu 1.4 do 2.0 tony EDiA EM to wytrzymałe, niezawodne maszyny trzy- i czterokołowe z napędem elektrycznym, które dopasowują się do potrzeb operatora. Różnią się udźwigiem, ciężarem, wielkością i rozstawem osi, oferując widoczność 360° i wygodną przestrzeń roboczą.

 
664 984 156