Autoryzowany Dealer:
Logo Manitou Logo Mitsubishi Logo Niftylift

1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy

 
Toyota Traigo

Elektryczny wózek widłowy Toyota Traigo 48 – czterokołowy

Wózek widłowy elektryczny marki Toyota to niezawodne i elastyczne rozwiązanie pozwalające wygodnie transportować materiały.

Traigo 48 to seria czterokołowych, wszechstronnych maszyn osiągających prędkość jazdy do 20 km/h i znaczne przyspieszenie. Dzięki temu docenią go wszystkie osoby pracujące intensywnie wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Czterokołowe podwozie dba o maksymalną stabilność, dlatego maszyna sprawdzi się nawet na nierównych nawierzchniach.


Toyota Traigo

Wózek widłowy z aktywnym układem stabilizacji

W standardzie wózek oferuje świetną stabilność, wysoką ładowność, a stanowisko operatora jest ergonomiczne i przestronne.

We wnętrzu znajduje się łatwy w obsłudze interfejs czyli wielofunkcyjny wyświetlacz pozwalający na dostęp do informacji, umożliwiający konfigurację różnych parametrów. Na fotelu są zamontowane mini dźwignie, modele posiadają także system ORS (obecności operatora). Wózki są wyposażone w przednie i tylne światło LED, które zużywa mniej energii niż halogen.


Toyota Traigo

Doskonała stabilność i ładowność wózków Toyota Traigo 48

Każdy wózek elektryczny Toyota do 2 ton charakteryzuje się doskonałą widocznością we wszystkich kierunkach.

Jest to możliwe dzięki odpowiednio zaprojektowanej osłonie górnej i masztowi. SAS czyli Aktywny Układ Stabilizacji dba o stabilność maszyny, zwiększając bezpieczeństwo i wydajność transportową. Długie widły 1000 mm i długa kareta wideł 920 cm przekładają się na komfort pracy. Dostępne modele posiadają także zawory trójdrożne, mokre hamulce tarczowe, superelastyczne opony i w pełni hydrauliczne sterowanie.

FAQ

Wózek wydajnie podnosi i porusza się wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, jest wyposażony w technologię AC zapewniającą dobrą kontrolę nad jego wydajnością, a jego czterokołowa konstrukcja zapewnia doskonałą stabilność nawet na nierównej powierzchni. Zapewnia wysoką widoczność końcówek wideł na każdej wysokości, by jego prowadzenie i transport ładunków był bezpieczniejszy.

Elektryczne wózki widłowe 1,6 do 2,0 tony marki Toyota to modele różniące się udźwigiem - 8FBMK16T, 8FBM16T, 8FBM18T, 8FBMK20T i 8FBM20T. W obrębie ich parametrów technicznych zachodzą nieznaczne różnice – widać je np. w promieniu skrętu czy wymiarach, jednak najważniejsze cechy pozostają niezmienione.

Wózki elektryczne są najlepsze do kompletacji zamówień, transportu poziomego, załadunku, rozładunki i do obsługi linii produkcyjnych.

Zapytaj o produkt

Polityka prywatności.

wyślij

Zobacz także

1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny
Toyota

1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny

 
2.5 – 3.5 tony Wózki elektryczne z przeciwwagą 80 Volt
Mitsubishi

2.5 – 3.5 tony Wózki elektryczne z przeciwwagą 80 Volt

 
1.5 – 3.5 ton Wózki spalinowe z przeciwwagą
Mitsubishi

1.5 – 3.5 ton Wózki spalinowe z przeciwwagą

 
664 984 156