Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift
1.4 – 2.5 tony Wózek wysokiego składowania

1.4 – 2.5 tony Wózek wysokiego składowania

Szybki kontakt z handlowcem: sprzedaz@movincar.pl | 509 332 694

Wózek wysokiego składowania 1,4 do 2,5 tony umożliwia łatwe sterowanie i bezpieczeństwo, nawet podczas pracy w zamkniętych halach, hurtowniach, magazynach przetwórczych. Zasilany energią elektryczną, o kompaktowym rozmiarze, pozwala na unoszenie ładunku na wysokość kilku metrów, w zależności od maszyny.

czytaj więcej

Opis produktu

Wózki wysokiego składowania

Poznaj szerokie zastosowanie BT Reflex

Wózek wysokiego składowania Toyota z linii BT Reflex jest funkcjonalną maszyną przydatną w wielu magazynach.

Został przystosowany do wysokiego magazynowania, jednak sprawdza się również w pracach na niższych poziomach. Pojazd samobieżny jest wyposażony w silnik elektryczny nieemitujący spalin, dzięki czemu może być stosowany wewnątrz pomieszczeń. Znajdzie zastosowanie w obiektach przemysłowych w magazynach towarów i półproduktów. Znakomicie sprawdzi się jako element wyposażenia centrów logistycznych, a nawet w magazynach w marketach i hurtowniach.

Wózki wysokiego składowania

Duża moc, zwrotność, kompaktowe rozmiary

Elektryczny wózek wysokiego składowania Toyota jest maszyną optymalnie dostosowaną do prac w magazynach.

W zależności od wariantu może podnosić od 1,4 do nawet 2,5 tony obciążenia. Wysięgniki w największych maszynach mogą wynieść towar na pułap kilku metrów. Jednocześnie wózki wysokiego składowania mają niewielkie rozmiary i są bardzo zwrotne. Takie parametry są niezbędne przy pracach w ciasnych obiektach magazynowych. Pojazdy łatwo przejadą przez wąskie korytarze i z łatwością zawrócą w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni.

Wózki wysokiego składowania

Komfort i bezpieczeństwo pracy

Elektryczny wózek wysokiego składowania Toyota został przygotowany także z myślą o operatorach.

Jest dostosowany do wielogodzinnej pracy wewnątrz hal magazynowych. Kabina gwarantuje komfort pracy, a fotel kierowcy i pulpit przeznaczony do obsługi maszyny, są regulowane. Przejrzysty panel sterowania daje operatorowi kontrolę nad najważniejszymi parametrami pracy pojazdu. Ponadto konstrukcja kabiny zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Ułatwia to poruszanie się w wąskich przestrzeniach i znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa pracy.

FAQ

Wózek wysokiego składowania Toyota jest przewidziany do pracy w wysokich magazynach. Znajduje zastosowanie w centrach logistycznych, placówkach handlowych i hurtowniach. Sprawdza się także w obiektach przemysłowych.

Wózki Toyota BT Reflex charakteryzują się znakomitymi możliwościami technicznymi. Wysoka nośność podąża w parze z zasięgiem wysięgnika. Maszyny są zwrotne, mają kompaktowe wymiary i zostały wykonane z myślą o komforcie operatorów. Przy produkcji postawiono także na wysoką jakość, bezawaryjność i minimalny wpływ na środowisko naturalne.

W zależności od potrzeb wózek wysokiego składowania Toyota można wzbogacić o dodatkowe cechy w ramach konkretnego pakietu "Formuły plus". Należą do nich usprawnienia, które mają wpływ na poprawę: wydajności, bezpieczeństwa i ergonomii pracy. Po określeniu cechy, która jest najistotniejsza w prowadzonych pracach, można lepiej dopasować maszynę do potrzeb.

Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

Zobacz również:

Wózki wysokiego składowania
Mitsubishi

Wózki wysokiego składowania

Wózki wysokiego składowania o udźwigu 1,2 do 2 ton podnoszą ładunek do wysokości 6,5 m. To maszyny doskonałe do wąskich alejek magazynowych i regałów wysokiego składowania, które są bezawaryjne i łatwe w sterowaniu. Specjalnie opracowana konstrukcja maksymalizuje pole widzenia, by wygodnie operować widłami.

 
1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem
Toyota

1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem

Wózek ręcznie prowadzony z masztem 1,2 do 2 tony to znakomita maszyna do transportu ładunku w magazynie do wysokiego składowania. Doskonała widoczność wideł, wygodna obsługa i komponenty najwyższej jakości sprawiają że sprawdzi się w wielu branżach.

 
1.0 – 1.6 tony Wózki ręcznie prowadzone z masztem
Mitsubishi

1.0 – 1.6 tony Wózki ręcznie prowadzone z masztem

Wózki ręcznie prowadzone z masztem o udźwigu od 1 do 1,6 tony pozwolą na efektywną pracę w najmniejszych magazynach. Kompaktowa głowica, wąskie podwozie i doskonała widoczność sprawiają, że paleciak z masztem sprawdzi się nawet na rampach i nierównych podłożach, oferując stabilność i cichą pracę.

 
664 984 156