Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift
1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem

1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem

Szybki kontakt z handlowcem: sprzedaz@movincar.pl | 509 332 694

Wózek ręcznie prowadzony z masztem 1,2 do 2 tony to znakomita maszyna do transportu ładunku w magazynie do wysokiego składowania. Doskonała widoczność wideł, wygodna obsługa i komponenty najwyższej jakości sprawiają że sprawdzi się w wielu branżach.

czytaj więcej

Opis produktu

Wózek ręcznie prowadzony z masztem – 1,2 do 2 ton

Wózek ręcznie prowadzony z masztem: 1.2–2 tony

Szybki kontakt z handlowcem: sprzedaz@movincar.pl | 509 332 694.

Widłowy wózek prowadzony ręcznie z masztem o udźwigu 1.2–2 tony marki Toyota charakteryzuje się wyjątkowo korzystnymi parametrami technicznymi, jak również wygodną obsługą, a dzięki temu wszechstronnym zastosowaniem. Maszyna dobrze sprawdzi się w wąskich alejkach magazynowych, podczas rozmieszczania towarów na regałach wysokiego składowania, a także przy codziennych pracach takich jak chociażby załadunek oraz rozładunek tirów. To urządzenie usprawni wykonywanie codziennych obowiązków każdego operatora: komponenty najwyższej jakości, zwrotność pojazdu, elektryczny napęd, świetna widoczność wideł, solidna konstrukcja masztu czy wreszcie intuicyjny i czuły panel sterowania poprawią nie tylko bezpieczeństwo, ale i wydajność pracy.

Jakie możliwości daje urządzenie?

Zalety urządzenia Toyota

Wózki widłowe z masztem prowadzone ręcznie nazywane są także paleciakami wysokiego podnoszenia.

Ten – wyposażony w wysokiej klasy elektryczny napęd – ma kompaktowe rozmiary, równocześnie cechuje się jednak zwrotnością i sporym zakresem możliwości działania. Udźwig maszyny 1.2–2 tony pozwala na transport i podnoszenie ładunków nieco cięższych niż te standardowe, co czyni ją idealnym urządzeniem do zadań specjalnych. Komfort obsługi i bezpieczeństwo użytkowania to podstawy efektywności wszelkich działań: doskonała widoczność wideł, funkcjonalny system sterowania maszyną oraz elektryczny napęd umożliwiają operatorowi cichą, bezpieczną i precyzyjną pracę.

Gdzie sprawdzają się wózki ręcznie prowadzone z masztem?

Zastosowanie wózków ręcznie prowadzonych z masztem

Wózki ręcznie prowadzone z masztem to niewielkie i wytrzymałe urządzenia, które dzięki pakietowi imponujących parametrów technicznych cechują się uniwersalnym zastosowaniem.

Magazyny, centra logistyczne, zaplecza sklepów wielkopowierzchniowych, hale produkcyjne – we wszystkich tych miejscach urządzenia tego rodzaju stanowią istotny element łańcucha logistycznego transportu wewnętrznego. Sprawdzają się przy pracy w wąskich korytarzach magazynowych, podczas transportowania i rozmieszczania towarów na regałach wysokiego składowania czy wreszcie podczas rozładunku i załadunku ciężarówek.

Współpraca z Movincar

Działaj razem z Movincar! 

Utrzymanie płynności zadań logistyczno-magazynowych to podstawa nie tylko ze względu na efektywność codziennej pracy i produktywność całej firmy, ale także ze względu na komfort i bezpieczeństwo pracowników.

To wszystko możliwe jest dzięki naszym maszynom marki Toyota, które cechują się niską awaryjnością. Wszystkie nasze wózki widłowe charakteryzują się starannie zaprojektowaną konstrukcją i wysoką jakością poszczególnych komponentów oraz samego wykonania maszyny. Pamiętaj, że decydując się na współpracę z firmą Movincar, poza dostępem do szerokiej gamy produktów, zyskujesz możliwość skorzystania z wielu usług dodatkowych, m.in. doradztwa w kwestii wyboru maszyny, fachowej pomocy z zakresu serwisowania urządzenia, wykonania przeglądu technicznego, naprawy i wielu innych.

Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

Zobacz również:

1.0 – 1.6 tony Wózki ręcznie prowadzone z masztem
Mitsubishi

1.0 – 1.6 tony Wózki ręcznie prowadzone z masztem

Wózki ręcznie prowadzone z masztem o udźwigu od 1 do 1,6 tony pozwolą na efektywną pracę w najmniejszych magazynach. Kompaktowa głowica, wąskie podwozie i doskonała widoczność sprawiają, że paleciak z masztem sprawdzi się nawet na rampach i nierównych podłożach, oferując stabilność i cichą pracę.

 
1.4 – 1.6 tony Wózek unoszący ręcznie prowadzony
Toyota

1.4 – 1.6 tony Wózek unoszący ręcznie prowadzony

Wózek unoszący ręcznie prowadzony pozwala na uniesienie ładunku spaletyzowanego lub niespaletyzowanego na wysokość 20,5 cm. Zasilany energią elektryczną, znakomity do pomieszczeń, wyróżnia się niewielkimi rozmiarami. Sprawdzi się w magazynach przetwórczych, hurtowniach, gdyż jest niezwykle łatwy w manewrowaniu.

 
Wózki paletowe ręcznie prowadzone
Mitsubishi

Wózki paletowe ręcznie prowadzone

Wózki widłowe ręczne o udźwigu od 1,6 do 2 ton i od 2 ton do 2,5 tony są niezawodne, bezpieczne, sprawdzając się w pracy w najtrudniejszych warunkach. Uszczelniona obudowa chroni przed wilgocią, widły stożkowe zapewniają łatwy zasięg do palet, a elektryczne systemy sterujące dopasowują się do potrzeb operatora.

 
664 984 156