Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift
1.4 – 1.6 tony Wózek unoszący ręcznie prowadzony

1.4 – 1.6 tony Wózek unoszący ręcznie prowadzony

Szybki kontakt z handlowcem: sprzedaz@movincar.pl | 509 332 694

Wózek unoszący ręcznie prowadzony pozwala na uniesienie ładunku spaletyzowanego lub niespaletyzowanego na wysokość 20,5 cm. Zasilany energią elektryczną, znakomity do pomieszczeń, wyróżnia się niewielkimi rozmiarami. Sprawdzi się w magazynach przetwórczych, hurtowniach, gdyż jest niezwykle łatwy w manewrowaniu.

czytaj więcej

Opis produktu

Toyota Wózek unoszący ręcznie prowadzony

Wózek unoszący ręcznie prowadzony

Wózek unoszący Toyota pozwoli ci wygodnie podnosić towar do wysokości umożliwiającej jego transport.

To sprzęt z przymocowanymi widłami, dzięki którym bez trudu podniesiesz ładunek spaletyzowany lub niespaletyzowany – wysokość unoszenia wynosi 20,5 cm, a zakres ruchu podnoszenia 12 cm. Wózek prowadzony jest zasilany na energię elektryczną, dzięki czemu może być wykorzystywany do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Posiada funkcję operatora idącego i jest ręcznie prowadzony – maksymalny ciężar roboczy z baterią wynosi 419 kg dla modelu LWE140 i 472 kg dla maszyny LWE160. Obciążenie na oś wynosi odpowiednio 590 i 695 kg, a z ładunkiem 150 kg.

Toyota Wózek unoszący ręcznie prowadzony

Elektryczny wózek widłowy unoszący

Wózek prowadzony wykorzystuje akumulator, dlatego ma mniejsze gabaryty i jest łatwy do manewrowania, jednak wymaga regularnego ładowania.

Jego prędkość jazdy z ładunkiem, jak i bez ładunku wynosi 6 km/h, a prędkość podnoszenia bez ładunku 0,09 m/s, z ładunkiem 0,08 m/s. Urządzenie jest wyposażone także w hamulec główny elektromagnetyczny, by łatwiej zatrzymać pojazd. Wózek unoszący posiada tymczasową redukcję prędkości – przycisk żółwia i elektryczną regulację prędkości. Producent wyposażył go w system BT Powerdrive, BT Castorlink oraz Click-2-creep, do tego posiada funkcję automatycznego wyłączania i programowalności parametrów.

Toyota Wózek unoszący ręcznie prowadzony

Wózek prowadzony – najważniejsze wymiary

Wózek widłowy unoszący jest sterowalny końcami palców – jego długość całkowita wynosi 163,1 cm i 168,8 cm modelu większego.

Szerokość wynosi tyle samo – zalewie 72,6 cm, dzięki czemu bez trudu prześlizgnie się nawet przed drzwi. Szerokość ścieżki dla palet 1000x1200 w poprzek wynosi odpowiednio 223,3 cm i 229 cm, a dla palet 800x1200 wzdłuż 211,3 cm i 217 cm. Promień skrętu maszyny to 142,9 cm i 148,6 cm w modelu 1.6 tony. Wózek unoszący jest bezpieczny dla operatora i umożliwia łatwy dostęp podczas konserwacji.

FAQ

Do obsługi wózka ręcznie prowadzonego elektrycznego i z mechanizmem unoszenia maksymalnie do 30 cm nie są potrzebne żadne specjalne uprawnienia – maszyny nie podlegają także UDT czyli Urzędowi Dozoru Technicznego.

Dzięki temu, że wózek unoszący wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie mogą pracować wózki widłowe. To doskonałe urządzenie w niewielkich magazynach, w zakładach przetwórczych i produkcyjnych, w hipermarketach i hurtowniach oraz na halach marketów. Maszyny przydadzą się także podczas prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem towarów z ciężarówek, gdyż mogą wjechać bezpośrednio do wnętrza naczepy, poprawiając komfort pracy.
Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

Zobacz również:

Wózki paletowe ręcznie prowadzone
Mitsubishi

Wózki paletowe ręcznie prowadzone

Wózki widłowe ręczne o udźwigu od 1,6 do 2 ton i od 2 ton do 2,5 tony są niezawodne, bezpieczne, sprawdzając się w pracy w najtrudniejszych warunkach. Uszczelniona obudowa chroni przed wilgocią, widły stożkowe zapewniają łatwy zasięg do palet, a elektryczne systemy sterujące dopasowują się do potrzeb operatora.

 
1.0 – 1.6 tony Wózki ręcznie prowadzone z masztem
Mitsubishi

1.0 – 1.6 tony Wózki ręcznie prowadzone z masztem

Wózki ręcznie prowadzone z masztem o udźwigu od 1 do 1,6 tony pozwolą na efektywną pracę w najmniejszych magazynach. Kompaktowa głowica, wąskie podwozie i doskonała widoczność sprawiają, że paleciak z masztem sprawdzi się nawet na rampach i nierównych podłożach, oferując stabilność i cichą pracę.

 
1.4 – 2.5 tony Wózek wysokiego składowania
Toyota

1.4 – 2.5 tony Wózek wysokiego składowania

Wózek wysokiego składowania 1,4 do 2,5 tony umożliwia łatwe sterowanie i bezpieczeństwo, nawet podczas pracy w zamkniętych halach, hurtowniach, magazynach przetwórczych. Zasilany energią elektryczną, o kompaktowym rozmiarze, pozwala na unoszenie ładunku na wysokość kilku metrów, w zależności od maszyny.

 
664 984 156