Wózki jezdniowe podnośnikowe czołowe

Wózki widłowe nowe – zasada działania

Wózki widłowe czołowe oferowane na naszej stronie internetowej to pojazdy wyposażone w japońskie silniki Mitsubishi. Mają własny napęd oraz maszt. W zależności od typu wózki jezdniowe różnią się zasadą działania oraz budową. Najważniejsze zadanie wykonuje jednostka unosząca, czyli maszt oraz widły. Widły są umieszczane pod ładunkiem, który jest następnie unoszony i transportowany lub składowany. Wózki podnośnikowe to sprzęt wysokiej klasy, są tak zaprojektowane, by wytrzymać codzienną eksploatację w systemie zmianowym. Ich wykorzystanie znacząco ułatwia pracę zatrudnionym.

1.4 – 2.0 tony Elektryczne wózki widłowe
Mitsubishi
1.4 – 2.0 tony Elektryczne wózki widłowe
 
2.5 – 3.5 tony Wózki elektryczne z przeciwwagą 80 Volt
Mitsubishi
2.5 – 3.5 tony Wózki elektryczne z przeciwwagą 80 Volt
 
1.5 – 3.5 ton Wózki spalinowe z przeciwwagą
Mitsubishi
1.5 – 3.5 ton Wózki spalinowe z przeciwwagą
 
1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny
Toyota
1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny
 
1.5 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota
1.5 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
 
1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota
1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
 
Wózki widłowe czołowe

Wózki widłowe nowe - akumulatorowe czy spalinowe

Ze względu na rodzaj napędu wśród czołowych wózków widłowych wyróżniamy wózki akumulatorowe oraz spalinowe.

Wózki akumulatorowe pobierają energię bezpośrednio z akumulatora, z kolei wózki spalinowe są dodatkowo zasilane gazem LPG oraz olejem napędowym. Widłowe wózki akumulatorowe są bardzo wydajne i uniwersalne. Nie emitują szkodliwych spalin i wyróżniają się niskim poziomem emisji hałasu. Wózki jezdniowe akumulatorowe muszą być wykorzystywane na specjalnym podłożu, gdyż są wrażliwe na kurz oraz zanieczyszczenia. W magazynach najlepiej sprawdzi się wózek widłowy wysokiego składowania akumulatorowy. Na zewnątrz można wykorzystywać czołowe wózki podnośnikowe spalinowe. Zazwyczaj jednak są rekomendowane do eksploatacji wewnątrz budynków, dla ochrony przed brudem i kurzem.


Wózki widłowe czołowe

Czołowe wózki widłowe – gdzie wykorzystać

Możliwości wykorzystania czołowych wózków widłowych jest bardzo wiele.

Głównie wózki podnośnikowe czołowe sprawdzą się we wnętrzach magazynów do obsługi oraz do transportowania towarów czy zaopatrywania zakładu produkcyjnego. Mając do dyspozycji wózek podnośnikowy elektryczny, można nie tylko podjąć towar, ale także podnieść i składować go na dowolnej wysokości. Wózek widłowy wysokiego składowania można wykorzystać w wielu branżach, w tym w przemyśle spożywczym czy farmaceutycznym, w chłodniach, magazynach, a także w tych miejscach, gdzie korytarze są niezwykle wąskie, do rozładunku kontenerów, przyczep. Pozwalają one zachować maksymalną wydajność w pracy w nowoczesnym magazynie. Warto, aby każde przedsiębiorstwo zajmujące się przewozem ładunków miało we flocie samochodowej wózek jezdniowy, gdyż znacznie ułatwia on wykonywanie prac w magazynie.


Wózki widłowe czołowe

Wózki widłowe nowe – kupić czy wynająć

Wielu inwestorów zastanawia się nad tym, czy lepiej w swojej działalności postawić na zakup nowych wózków widłowych czy na wynajem.

Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Zakup nowego wózka podnośnikowego to spory koszt, dlatego w takim wypadku dobrze jest zorientować się w możliwościach dofinansowania. Decydując się na wynajem wózka jezdniowego podnośnikowego, można z kolei sporo zaoszczędzić i wykorzystać go do pracy w szczycie sezonu.


Wózki widłowe czołowe

Wózki podnośnikowe – pełne bezpieczeństwo

Nasze nowe wózki widłowe czołowe spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, są zgodne z dostępnymi rozporządzeniami.

Nasze nowe wózki widłowe czołowe spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, są zgodne z dostępnymi rozporządzeniami. To wysokiej jakości wózki jezdniowe dla profesjonalistów. Tego typu wózki wywierają minimalny wpływ na środowisko, emitują niewielki poziom hałasu, produkowane są zgodnie z założeniami technicznymi, gwarantują pełną moc przy pracy z dużym obciążeniem, zapewniają długi okres eksploatacji.

664 984 156