Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift

Wynajem wózków widłowych

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki MANITOU i jedną z największych firm na terenie południowej Polski w branży wózków widłowych. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo wynająć wózki paletowe czy elektryczne wózki widłowe, nasz profesjonalny doradca zaproponuje najlepsze rozwiązanie dostosowane do Państwa oczekiwań.

Szeroki wybór wózków widłowych:

Dysponujemy wózkami różnych marek – Manitou, Nissan, Toyota, Mitsubishi, Hyster i wiele innych.
Dostępne są udźwigi od 1 000 kg do 8 000 kg.

pobierz ofertę

Wynajem wózka widłowego w Movincar Polska

Nasza wypożyczalnia wózków widłowych posiada:

  • wózki widłowe elektryczne,
  • wózki widłowe spalinowe,
  • wózki widłowe paletowe elektryczne.

Oferujemy wynajem wózków widłowych na terenie całej Polski, m.in. w miejscowościach: Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Cieszyn, Gliwice, Skoczów, Żory, RybnikMysłowice, Jastrzębie Zdrój, Żywiec, Wadowice, Kraków, Dębica, Tarnów, Pszczyna, Tychy, Częstochowa, Łódź, Katowice, Płock, Warszawa, Białystok, wiele innych.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą: 664 984 156 lub 698 986 553

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy

U nas możesz wynająć wózki widłowe elektryczne, spalinowe i paletowe elektryczne na różny okres czasu. Oferujemy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy.

Doradzamy Klientom w wyborze rozwiązania najbardziej odpowiadającego jego potrzebom. Wynajem krótko- i długoterminowy zniweluje wszelkie obciążenia finansowe, które są związane z utrzymywaniem pojazdów na własną rękę. Właśnie dlatego, jeżeli szukają Państwo wózków widłowych do prac sezonowych czy wykonania konkretnego, dużego zlecenia, to zapraszamy do naszej wypożyczalni wózków widłowych. Formalności związane z wynajmem wózków widłowych ograniczyliśmy do minimum. Zapewniamy atrakcyjne ceny wynajmu i pełną przejrzystość kosztów. Oferujemy duży wybór modeli maszyn. Współpracujemy z klientami z całej Polski, dlatego bez względu na to, czy interesuje Państwa wynajem wózków widłowych Tychy, Kraków, Łódź czy Częstochowa, to zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego wynająć wózek widłowy?

Dlaczego wynająć wózek widłowy?

Korzystanie z oferty wypożyczalni wózków widłowych ma wiele zalet.

Dzięki sprawnym maszynom można znacząco podnieść wydajność wykonywania różnych prac w przedsiębiorstwach, a więc także zwiększyć zyski. Dzięki wózkom widłowym na wynajem transport nawet bardzo ciężkich ładunków zarówno na terenie magazynu, jak i na zewnątrz jest bardzo łatwe. Można dobrać odpowiedni wózek widłowy i przetransportować ładunki w wybrane miejsce bez względu na dystans i wysokość ładowania. Szeroki zakres możliwości i duży wybór typów wózków widłowych pozwala dobrać rozwiązanie, które będzie w pełni odpowiadało oczekiwaniom.

Obsługa wynajmu wózków widłowych

Obsługa wynajmu wózków widłowych

Dobieramy wózki widłowe, które sprostają wymaganiom klientów.

Gwarantujemy, że nasze wózki widłowe mają niezbędne certyfikaty i dopuszczenia do pracy wydane przez UDT. Oprócz wózków magazynowych można także nabyć wózki widłowe terenowe, które sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wśród nich znajdują się wózki widłowe elektryczne czy spalinowe, które zapewniają duży maksymalny udźwig. Można je wykorzystać przy wykonywaniu prac przeładunkowych i wielu innych.

Wynajem wózków widłowych dla firm

Wynajem wózków widłowych dla firm

Jesteśmy jedną z największych firm oferujących wynajem wózków na terenie wielu miejscowości w kraju, m.in. Tychy, Kraków, Łódź, Częstochowa.

Mamy w ofercie wózki Nissan, Toyota, Mitsubishi czy Hyster o udźwigach od 1000 do 8000 kg. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w trakcie wyboru wózka widłowego, który jest odpowiedni do wykonywania wielu różnych zadań w firmach. Oferujemy także wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania wózków widłowych.

Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

664 984 156