Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift

Wynajem wózków widłowych

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Manitou i jedną z największych firm na terenie południowej Polski w branży wózków widłowych. Oferujemy zarówno krótko-, jak i długoterminowy wynajem wózków widłowych różnych producentów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wynająć wózek paletowy na kilka miesięcy, czy interesuje cię wynajem elektrycznego wózka widłowego na tydzień, nasi doradcy zaproponują rozwiązanie skrojone na miarę twoich potrzeb.

pobierz ofertę

Szeroki wybór wózków widłowych

Dysponujemy wózkami różnych marek – Manitou, Nissan, Toyota, Mitsubishi, Hyster i wiele innych. Oferujemy udźwigi od 1 000 kg do nawet 8 000 kg. Nasza wypożyczalnia wózków widłowych posiada w ofercie:

  • wózki widłowe elektryczne
  • wózki widłowe spalinowe
  • wózki widłowe paletowe elektryczne.

Oferujemy wynajem wózków widłowych na terenie całej Polski. Pośród klientów zadowolonych ze współpracy z firmą Movincar są zarówno firmy, jak i osoby prywatne z miast takich jak Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Cieszyn, Gliwice, Skoczów, Żory, RybnikMysłowice, Jastrzębie Zdrój, Żywiec, Wadowice, Kraków, Dębica, Tarnów, Pszczyna, Tychy, Częstochowa, Łódź, Katowice, Płock, Warszawa, Białystok, wiele innych.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą: 664 984 156 lub 698 986 553

Wynajem długoterminowy i krótkoterminowy

Wózki widłowe – wynajem długo- i krótkoterminowy

U nas wynajmiesz zarówno wózki widłowe elektryczne, jak i spalinowe, a także paletowe elektryczne – to wszystko na dowolny okres. Oferujemy wypożyczanie wybranych maszyn na kilka dni, jak również wynajem długoterminowy wózków widłowych.

Doradzamy naszym klientom w wyborze rozwiązania, które najbardziej odpowiada ich potrzebom. Wynajem – zarówno krótko-, jak i długoterminowy – zniweluje wszelkie obciążenia finansowe, które wiążą się z utrzymywaniem takich pojazdów na własną rękę.

Właśnie dlatego – jeżeli szukasz wózka widłowego do wykonywania krótkich prac sezonowych czy też zrealizowania jednorazowego, dużego zlecenia, zapraszamy do naszej wypożyczalni wózków widłowych.

Formalności związane z wynajmem maszyn ograniczyliśmy do minimum. Zapewniamy atrakcyjne ceny wynajmu i pełną przejrzystość kosztów. Wreszcie oferujemy duży wybór modeli sprawdzonych maszyn pochodzących od renomowanych producentów.
Nieważne, czy działasz aktualnie w Tychach, Łodzi, Krakowie czy Częstochowie – współpracujemy z klientami z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego wynająć wózek widłowy?

Wynajem wózków widłowych a efektywność Twojego biznesu

Dzięki sprawnym maszynom jesteś w stanie znacząco podnieść wydajność pracy w twoim przedsiębiorstwie, a co za tym idzie – zwiększyć zyski.

Transport nawet najcięższych ładunków na terenie magazynu i na zewnątrz może okazać się prosty i przyjemny, wystarczy odpowiednio dobrać maszynę do rodzaju wykonywanych prac. Trafny wybór jest z kolei możliwy dzięki bogatej ofercie wózków widłowych od topowych producentów oraz kompleksowej obsłudze naszej firmy. Sprawdź, czego potrzebujesz, dobierz maszynę dopasowaną do twoich oczekiwań i rozwijaj swoją firmę dzień po dniu!

Obsługa wynajmu wózków widłowych

Wynajem wózka widłowego a zakup maszyny

Wynajem wózka widłowego i zakup takiej maszyny to inwestycje o zupełnie różnych charakterach.

Trafne dopasowanie formy użytkowania maszyny do modelu swojej działalności pozwoli zredukować koszty w dłuższej perspektywie. Warto zwrócić uwagę na czynniki takie jak:

  • bieżące zlecenia oraz plan biznesowy na następne miesiące
  • potencjał finansowy maszyny
  • fundusze, jakimi dysponujemy w danym momencie
  • dostęp do zaplecza umożliwiającego serwisowanie maszyny.

Jeśli prowadzisz firmę, w której pracownicy korzystają z wózków widłowych na co dzień, i w dodatku dysponujesz zapleczem technicznym, kupno wydaje się zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Jeśli jednak w ramach swojej działalności z maszyn tego rodzaju zdarza ci się korzystać okazjonalnie lub sezonowo, lepiej postawić na stały lub krótkoterminowy wynajem wózka widłowego.

Wynajem wózków widłowych dla firm

Obsługa wynajmu wózków widłowych

Jeśli nie wiesz, jakiego wózka widłowego potrzebujesz, służymy wsparciem merytorycznym. Nasi doradcy techniczni zadają ci kilka pytań, by uzyskać kluczowe informacje, a następnie pomogą wybrać maszynę, która sprosta twoim wymaganiom.

Nasze wózki widłowe są regularnie serwisowane, opatrzone niezbędnymi certyfikatami i dopuszczone do pracy przez inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego.

Jeśli twoje wymagania techniczne przekraczają parametry maszyn magazynowych, być może powinieneś zainteresować się zakupem lub wynajmem terenowego wózka widłowego. Ten sprawdzi się zarówno w zamkniętej przestrzeni magazynowej, jak również w trudnym terenie. Tutaj możesz wybierać pomiędzy wózkiem widłowym elektrycznym a spalinowym. Pierwszy charakteryzuje się zerową emisją spalin i niewielkim natężeniem dźwięku podczas pracy, drugi z kolei zapewnia duży udźwig maksymalny. Można je wykorzystać przy wykonywaniu prac przeładunkowych i wielu innych.

Wynajem wózków widłowych: na co zwrócić uwagę?

Wynajem wózków widłowych: na co zwrócić uwagę?

Wybierając wózek widłowy na wynajem, należy przede wszystkim przemyśleć jego przeznaczenie.

Warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych parametrów, m.in.: napęd wózka, maksymalna wysokość podnoszenia, ciężar maszyny, podłoże, po którym będzie się poruszał czy wreszcie promień zawracania. Nie podejmuj decyzji w ciemno. Jeśli na tym etapie masz wątpliwości, jaki wózek widłowy pod wynajem wybrać, zasięgnij rady specjalistów Movincar.

Wynajem wózków widłowych dla firm

Wynajem wózków widłowych dla firm

Jesteśmy jedną z największych firm oferujących wynajem wózków na terenie Polski. Obsługujemy klientów prywatnych, przede wszystkim współpracujemy jednak z firmami.

W naszej ofercie znajdują się wózki widłowe światowej klasy producentów, zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru maszyny oraz jej bezpiecznego użytkowania. Podejmując współpracę z Movincar, stawiasz na rozwój swojej firmy.  

Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

664 984 156