Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift
1.0 tona Wózek ręcznie prowadzony z masztem

1.0 tona Wózek ręcznie prowadzony z masztem

Szybki kontakt z handlowcem: sprzedaz@movincar.pl | 509 332 694

Wózek ręcznie prowadzony z masztem o udźwigu 1,0 tony to znakomite rozwiązanie do wąskich alejek magazynowych. Pozwoli precyzyjnie umieszczać ładunek na regałach wysokiego składowania dzięki możliwości uniesienia towaru nawet na wysokość powyżej 6 m. Wózki zapewniają doskonałą widoczność i bezpieczeństwo.

czytaj więcej

Opis produktu

Wózek ręcznie prowadzony z masztem – 1 tona

Wózek ręcznie prowadzony z masztem – 1 tona

Szybki kontakt z handlowcem: sprzedaz@movincar.pl | 509 332 694.

Widłowy wózek prowadzony ręcznie z masztem o udźwigu 1 tony marki Toyota to precyzyjne i wytrzymałe urządzenie. Świetnie sprawdzi się w wąskich alejkach magazynowych, gdzie towary są umieszczane na regałach wysokiego składowania, a także podczas regularnego załadunku oraz rozładunku ciężarówek. Ten wózek ręczny z masztem ułatwia codzienną pracę operatora: dzięki elektrycznemu napędowi pracuje cicho, intuicyjny i czuły panel sterowania pozwala na precyzyjne operowanie widłami i całym pojazdem, a solidna konstrukcja masztu umożliwia transportowanie i podnoszenie towarów o różnych rozmiarach i wadze do 1 tony.

Jakie możliwości daje urządzenie?

Jakie możliwości daje urządzenie?

Wózek prowadzony ręcznie z masztem jest niewielki i zwrotny, równocześnie daje spore możliwości działania.

Udźwig 1 tony pozwala na transport i podnoszenie standardowych ładunków magazynowych, z kolei wysokość podnoszenia nawet powyżej 6 m daje operatorowi spore pole do działania. Pojazd jest wygodny i – co najważniejsze – bezpieczny w obsłudze. Doskonała widoczność i ergonomiczny system sterowania maszyną umożliwiają operatorowi komfortową i precyzyjną pracę. Ciche i bezemisyjne użytkowanie maszyny w zamkniętych pomieszczeniach jest z kolei możliwe dzięki elektrycznemu napędowi.

Gdzie sprawdzają się wózki ręcznie prowadzone z masztem?

Gdzie sprawdzają się wózki ręcznie prowadzone z masztem?

Wózki widłowe z masztem prowadzone ręcznie nazywane są także paleciakami wysokiego podnoszenia.

To solidne urządzenia o uniwersalnym zastosowaniu, co powszechnie wykorzystuje się w rozmaitych magazynach, halach produkcyjnych, centrach logistycznych, na zapleczach sklepów wielkopowierzchniowych i w wielu innych miejscach. Te maszyny to istotny element łańcucha logistycznego transportu wewnętrznego w każdej firmie: doskonale sprawdzają się podczas transportowania i rozmieszczania towarów na regałach, przy pracy w wąskich korytarzach magazynowych, a także podczas rozładunku i załadunku tirów.

Współpraca z Movincar

Współpraca z Movincar

Niska awaryjność maszyn dystrybuowanych przez Movincar pozwoli na utrzymanie płynności zadań logistyczno-magazynowych w twoim miejscu pracy.

To ważne – ze względu na bezpieczeństwo, efektywność i produktywność twojej firmy. Nasze wózki widłowe charakteryzują się nie tylko starannie zaprojektowaną konstrukcją, ale także wysokiej jakości wykonaniem. Współpraca z nami to coś więcej niż nabycie samego produktu: zyskujesz dostęp do fachowej pomocy z zakresu serwisowania wózków widłowych, wykonywania renowacji maszyn, przeglądów technicznych, napraw i regeneracji silników i wielu innych.

Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

Zobacz również:

1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem
Toyota

1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem

Wózek ręcznie prowadzony z masztem 1,2 do 2 tony to znakomita maszyna do transportu ładunku w magazynie do wysokiego składowania. Doskonała widoczność wideł, wygodna obsługa i komponenty najwyższej jakości sprawiają że sprawdzi się w wielu branżach.

 
Wózki paletowe ręcznie prowadzone
Mitsubishi

Wózki paletowe ręcznie prowadzone

Wózki widłowe ręczne o udźwigu od 1,6 do 2 ton i od 2 ton do 2,5 tony są niezawodne, bezpieczne, sprawdzając się w pracy w najtrudniejszych warunkach. Uszczelniona obudowa chroni przed wilgocią, widły stożkowe zapewniają łatwy zasięg do palet, a elektryczne systemy sterujące dopasowują się do potrzeb operatora.

 
Wózki wysokiego składowania
Mitsubishi

Wózki wysokiego składowania

Wózki wysokiego składowania o udźwigu 1,2 do 2 ton podnoszą ładunek do wysokości 6,5 m. To maszyny doskonałe do wąskich alejek magazynowych i regałów wysokiego składowania, które są bezawaryjne i łatwe w sterowaniu. Specjalnie opracowana konstrukcja maksymalizuje pole widzenia, by wygodnie operować widłami.

 
664 984 156