Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift

O nas

Wózek widłowy Manitou

Wózki widłowe – sprzedaż i wynajem

Firma Movincar Polska powstała w roku 1998.

Od początku swojej działalności zajmowała się obsługą i serwisem transportu wewnętrznego w dużych zakładach produkcyjnych oraz, jako dystrybutor wózków widłowych, wynajmem długo i krótkoterminowym. Przeprowadziła również kilka kompleksowych outsourcingów środków transportu na terenie dużych zakładów produkcyjnych m.in. Fiat Auto Poland – obecnie Fiat Chrysler Automotive. Zdobyte w ten sposób doświadczenie, biorąc pod uwagę zarówno różnorodność sprzętu, jak i odmienną charakterystykę pracy naszych klientów w różnych branżach procentuje wyszkoleniem, które pozwala nam na profesjonalne zajmowanie się handlem wózkami widłowymi i dobieranie sprzętu tak, żeby zoptymalizować procesy i ograniczyć koszty pod kątem indywidualnego klienta/projektu.

Wózek unoszący ręcznie prowadzony

Duży wybór maszyn różnych marek

Z doświadczenia wiemy, że nie ma marki, która posiada cały typoszereg maszyn, które są optymalne do wszystkich warunków.

Niezależność naszej firmy gwarantuje obiektywne podejście do państwa aplikacji i prowadzenie handlu wózkami widłowymi różnych marek.

Obecnie, jako dystrybutor wózków widłowych zatrudniamy ok. 50 osób, mamy 4 oddziały stacjonarne: w Skoczowie, Bielsku-Białej, Tychach i Płocku, a w pełni wyposażone samochody serwisowe pozwalają nam dotrzeć do każdego klienta.

Wózek widłowy Mitsubishi

Dystrybucja wózków widłowych na najwyższym poziomie

Współpracujemy z Fiat Chrysler Automotive, Teksid Iron Poland, CNH, Ceva logistic, Enersys, GT Poland, Cornaglia i wieloma innymi firmami.

Handel wózkami widłowymi w naszej firmie odbywa się zgodnie ze wszystkimi wzorcowymi procedurami. Mamy niezbędne uprawnienia UDT potrzebne do konserwacji i remontów wózków widłowych. Jako dystrybutor wózków widłowych zapewniamy naszym Klientom kompleksowe wsparcie zarówno w zakresie doboru maszyn, jak i ich eksploatacji.

Zapraszamy do współpracy!

Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

664 984 156