O nas

Firma Movincar Polska powstała w roku 1998. Od początku swojej działalności zajmowała się obsługą i serwisem transportu wewnętrznego w dużych zakładach produkcyjnych oraz wynajmem długo i krótkoterminowym wózków widłowych. Przeprowadziła również kilka kompleksowych outsorsingów środków transportu na terenie dużych zakładów produkcyjnych min. Fiat Auto Poland – obecnie Fiat Chrysler Automotive. 
Zdobyte w ten sposób doświadczenie biorąc pod uwagę różnorodność sprzętu jak i odmienną charakterystykę pracy naszych klientów w rożnych branżach procentuje wyszkoleniem które pozwala nam dobrać sprzęt tak żeby zoptymalizować procesy i ograniczyć koszty pod kątem indywidualnego klienta /projektu.Z doświadczenia wiemy ze nie ma marki która posiada cały typoszereg maszyn które są optymalne do wszystkich warunków. Niezależność naszej firmy gwarantuje obiektywne podejście do państwa aplikacji. 

Obecnie zatrudniamy ok. 50 osób, posiadamy 4 oddziały stacjonarne: w Skoczowie, Bielsku-Białej, Tychach i Płocku, a w pełni wyposażone samochody serwisowe pozwalają nam dotrzeć do każdego klienta.

Współpracujemy z Fiat Chrysler Automotive, Teksid Iron Poland, CNH ,Ceva logistic, Enersys ,GT Poland ,Cornaglia i wieloma innymi firmami. Oczywiście posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia UDT do konserwacji i remontów wózków widłowych.

 

Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu: Kontakt
664 984 156