Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift

Finansowanie Manitou

Atrakcyjne finansowanie dla każdego sektora działalności

Atrakcyjne finansowanie dla każdego sektora działalności

Leasing wózków widłowych lub zakup nowych/używanych sprzętów Manitou na wyciągnięcie ręki.

Profesjonalne sprzęty i maszyny rolnicze, budowlane czy transportowe nie są tanie. Nie każde przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić bez konieczności skorzystania z kredytu, który wiąże się z wielomiesięcznym lub wieloletnim zadłużeniem. Zwłaszcza nieduże firmy, które dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie, mogą mieć problem z zakupem wszystkich potrzebnych sprzętów bez utraty płynności finansowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, którzy chcieliby poszerzyć swoją flotę wózków widłowych o modele z oferty marki Manitou, powstało Manitou Group Finance, które przystosowuje rozwiązania finansowe do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty finansowania Manitou Group Finance i skontaktuj się z dealerem, który udzieli wszystkich potrzebnych informacji i poprowadzi Cię przez cały proces zakupu lub leasingu wózków widłowych Manitou.

Leasing czy zakup?

Leasing czy zakup?

Wielu przedsiębiorców zastanawia się, czy zakup nowego lub używanego wózka widłowego jest dobrym pomysłem. A może lepiej postawić na leasing? Wszystko zależy od charakteru firmy i jej indywidualnych potrzeb.

Decyzja o poszerzeniu firmowego parku maszyn powinna być dokładnie przeanalizowana. O zakupie maszyny decyduje wiele czynników, do których należą przede wszystkim kwestie finansowe – czy przedsiębiorstwo dysponuje wystarczającymi środkami, które mogą zainwestować w sprzęt. Jeżeli dana firma korzysta z wózków widłowych przez cały czas pracy i ważna jest dla nich swoboda dysponowaniem swoimi maszynami, to zakup własnego sprzętu jest lepszym wyborem.

Jeżeli natomiast firma rozpoczyna dopiero swoją działalność, nie ma wystarczających środków finansowych na zakup wózka widłowego, a musi posiadać tego typu maszynę, lepszym rozwiązaniem będzie leasing Manitou. Dzięki takiej formie finansowania przedsiębiorca płaci tylko za okres użytkowania sprzętu, a miesięczne koszty operacyjne może odliczyć od podatku. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z dealerem!

Wygoda i doświadczenie

Wygoda i doświadczenie

Oddaj się w ręce doświadczonego przedstawiciela Manitou Group Finance.

Rozwiązania finansowe Manitou posiadają wiele zalet. Należą do nich przede wszystkim szybkość załatwiania spraw i ogromny komfort. Wniosek oddasz w ręce specjalisty, który w Twoim imieniu kontaktuje się z bankami i firmami ubezpieczeniowymi, aby znaleźć jak najlepszą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania finansowo-biznesowe. Jeżeli interesuje Cię leasing wózka widłowego lub chcesz kupić nowy albo używany sprzęt, skontaktuj się z przedstawicielem Manitou Finance, który przygotuje dla Ciebie ofertę finansowania dopasowaną do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Manitou Group Finance to organizacja, która powstała, aby pomóc małym i dużym firmom bezproblemowo i z łatwością przejść przez wszystkie procedury zakupu czy leasingu nowych lub używanych maszyn Manitou. Zakup lub leasing wózka widłowego jeszcze nigdy nie był tak prosty. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielem Manitou Group Finance, który udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

FAQ

Jeśli wybrałeś interesujące Cię modele wózków widłowych i zdecydowałeś się na skorzystanie z finansowania Manitou Group Finance, niezwłocznie skontaktuj się z przedstawicielem. Nasz pracownik chętnie odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości. Następnie pomoże wybrać najodpowiedniejsze dla Twojego przedsiębiorstwa rozwiązanie finansowania z naszej oferty.

Manitou Finance bierze na siebie wszystkie formalności i upraszcza procedury kredytowe. To nasz przedstawiciel skontaktuje się i dostarcza w Twoim imieniu niezbędne dokumenty do banku oraz towarzystwa ubezpieczeniowego. Wszystko odbywa się sprawnie i profesjonalnie. Nasi eksperci dokładają wszelkich starań, aby przygotować dla Ciebie przejrzystą ofertę, która spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. A po zakończonej transakcji możesz korzystać z flagowych modeli wózków widłowych Manitou w swoim przedsiębiorstwie.

Wszystko zależy od potrzeb i możliwości przedsiębiorstwa, które decyduje się na skorzystanie z oferty Manitou Group Finance. Jeżeli nie jesteś pewny, która z tych opcji jest dla Ciebie korzystniejsza, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Jeżeli chcesz skorzystać z finansowania Manitou Group Finance i nie ponosić przy tym zbyt wysokich kosztów świetnym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się leasing wózka widłowego. W związku z wynajmem płacisz tylko za okres użytkowania maszyny. Miesięczne opłaty można potraktować jako koszty operacyjne i odliczyć je od podatku dochodowego, co znacząco zmniejsza wydatki związane z leasingiem.

W przypadku, kiedy chcesz, aby po zakończeniu okresu finansowania maszyna należała do Ciebie, Manitou Group Finance może zaoferować rozwiązania kredytowe, w których jesteś (lub możesz zostać) właścicielem sprzętu. Wybór rozwiązania należy do Ciebie! W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

664 984 156