Jesteśmy przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem marki Niftylift – wysokiej klasy angielskich podnośników. Niezależnie od tego, jakie podnośniki koszowe potrzebują Państwo wynająć, nasz profesjonalny doradca zaproponuje indywidualną ofertę, dostosowaną do Państwa oczekiwań.

Wynajem Podestów Ruchomych i inne usługi:

Specjalizujemy się w długo- i krótkoterminowym wynajmie Podestów Ruchomych, ale również w sprzedaży maszyn nowych i używanych. Posiadamy także profesjonalny i wykwalifikowany serwis mobilny oraz stacjonarny na terenie całego kraju. Prowadzimy remonty urządzeń, posiadamy dział części zamiennych i oryginalnych do wszystkich marek.

Podesty ruchome – wynajem

Nasza wypożyczalnia umożliwia wynajem:

 

  • podesty nożycowe:
    – elektryczne, spalinowe, terenowe 4×4,
  • podesty samojezdne
    – elektryczne, spalinowe, terenowe 4×4,
  • podesty na przyczepie
     – elektryczne, spalinowe
  • podesty na samochodzie

Oferujemy wynajem podestów ruchomych na terenie całej Polski, m.in. w miejscowościach: Bielsko-Biała, Cieszyn, Skoczów, Żory, Jastrzębie Zdrój, Żywiec, Wadowice, Kraków, Dębica, Tarnów, Pszczyna, Tychy, Częstochowa, Łódź, Płock, Warszawa, Białystok, wiele innych.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą: 664 984 156 lub 698 986 553

Wynajem Podestu Ruchomego.

Posiadamy na wynajem Podesty Ruchome nożycowe, samojezdne, na przyczepie, na samochodzie. Zajmujemy się również ich sprzedażą oraz naprawą.

Sprawdź ofertę wynajmu wózków widłowych i podestów ruchomych w Movincar Polska!

664 984 156