Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift
Wynajem podnośników

Wynajem podnośników

Jesteśmy przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem marki Niftylift – wysokiej klasy angielskich podnośników. Niezależnie od tego, jakie podnośniki koszowe potrzebują Państwo wynająć, nasz profesjonalny doradca zaproponuje indywidualną ofertę, dostosowaną do Państwa oczekiwań.

Wynajem Podestów Ruchomych i inne usługi:

Specjalizujemy się w długo- i krótkoterminowym wynajmie Podestów Ruchomych, ale również w sprzedaży maszyn nowych i używanych. Posiadamy także profesjonalny i wykwalifikowany serwis mobilny oraz stacjonarny na terenie całego kraju. Prowadzimy remonty urządzeń, posiadamy dział części zamiennych i oryginalnych do wszystkich marek.

Pobierz ofertę

Podesty ruchome – wynajem

Nasza wypożyczalnia umożliwia wynajem:

  • podesty nożycowe:
    – elektryczne, spalinowe, terenowe 4×4,
  • podesty samojezdne
    – elektryczne, spalinowe, terenowe 4×4,
  • podesty na przyczepie
     – elektryczne, spalinowe
  • podesty na samochodzie

 

Oferujemy wynajem podestów ruchomych na terenie całej Polski, m.in. w miejscowościach: Bielsko-Biała, Cieszyn, Skoczów, Żory, Jastrzębie Zdrój, Żywiec, Wadowice, Kraków, Dębica, Tarnów, Pszczyna, Tychy, Częstochowa, Łódź, Płock, Warszawa, Białystok, wiele innych.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą: 664 984 156 lub 698 986 553

 

Profesjonalny wynajem podnośników koszowych

Profesjonalny wynajem podnośników koszowych

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wynajmu podnośników ruchomych Tychy, Bielsko-Biała, Częstochowa, Kraków.

Dzięki swojej budowie i parametrom technicznym podesty ruchome zapewniają dobrą pracę zarówno na terenie równym, utwardzonym, jak i w trudnym obszarze. Nie trzeba się przy tym obawiać, że podesty ruchome będą mniej wytrzymałe czy stabilne. Każdy z nich przechodzi odpowiednie testy i podlega konserwacji, by spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wśród podestów wyróżnia się przejezdne samobieżne, stacjonarne, przewoźne i platformy załadowcze.

Dlaczego warto wynająć podest ruchomy?

Dlaczego warto wynająć podest ruchomy?

Wynajem podestów ruchomych to dobre rozwiązanie w czasie prac na dużych wysokościach. Tego typu ruchome maszyny służą do przemieszczania osób i materiałów na określone miejsca pracy, zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Specjalna platforma, czyli kosz, gondola, zawieszona na ciągniku to ich główny element, który pozwala pracownikom na sprawną realizację powierzonych zadań. Wynajem podestów ruchomych będzie trafnym rozwiązaniem w czasie prowadzenia prac budowlanych i montażowych na wysokościach. Wyróżnia się kilka typów podestów ruchomych: wiszące, masztowe, przejezdne. Ze względu na rodzaj napędu podnośniki dzielą się na ręczne, hydrauliczne, elektryczne. Bez względu jednak na rodzaj maszyny, u nas można wynająć podesty ruchome Tychy, Kraków, Częstochowa czy Bielsko-Biała w bardzo korzystnych cenach.

Zalety wynajmu podnośnika koszowego

Zalety wynajmu podnośnika koszowego

Korzystając z wypożyczalni podestów ruchomych, można ułatwić sobie pracę, a jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo. Wynajem podestów ruchomych zapewnia też spore oszczędności.

W wielu miejscach doprowadzenie ludzi na stanowisko pracy byłoby bardzo trudne. Podesty ruchome są niezwykle pomocne, a przy tym zapewniają pełne bezpieczeństwo. Podesty został tak zaprojektowane, by móc transportować pracowników na znaczne wysokości. Tego typu podesty nazywane są również podnośnikami koszowymi czy zwyżkami koszowymi. Przydają się zawsze w sytuacjach, kiedy trzeba umieścić na wysokości ludzi albo materiały, które są konieczne do wykonania prac, a przy braku podnośnika trzeba byłoby wciągać na wysokość w znacznie bardziej skomplikowany sposób.

Wynajem podestów ruchomych – rozwiązanie do wielu zastosowań

Wynajem podestów ruchomych – rozwiązanie do wielu zastosowań

Decydując się na wynajem zwyżek, warto zwrócić uwagę na miejsce pracy takiego urządzenia.

Obsługa podestów ruchomych nie należy do ciężkich, jednak jest to odpowiedzialne zadanie. Konieczne jest więc przeszkolenie, a następnie zdanie egzaminu przed komisją egzaminacyjną Urzędu Dozoru Technicznego. Gdy taki test zostanie pomyślnie zdany, certyfikat jest ważny bezterminowo w całym kraju. Podesty ruchome są wykorzystywane do wielu różnych zastosowań na wysokości, jak wycinka drzew, do mycia okien, w firmach energetycznych, w zakładach produkcyjnych, przemysłowych, w firmach budowlanych.

Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

664 984 156