W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy ciągniki terminalowe włoskiego producenta Simai.

Mimo sugerowanej nazwy ciągniki Simai znalazły oprócz portów lotniczych zastosowanie między innymi w przemyśle automotive, centrach logistycznych, przy liniach produkcyjno-montażowych oraz w transporcie wewnętrznym.

Ciągniki Simai są w pewnych obszarach alternatywą dla wózków widłowych. Szeroka gama produktowa pozwala na ich zastosowanie do pracy na halach jak również na terenach otwartych.

Ciągniczek eletryczny TTE30
Ciągniczek eletryczny TTE30

Kompaktowy i łatwy w obsłudze, ma wyjątkowo zmniejszony promień gięcia. „Odporna na uderzenia” rama nośna na obwodzie, wykonana z bardzo grubych, ciętych laserowo i spawanych elektrycznie blach, umożliwia najlepsze wykorzystanie wysokiego momentu obrotowego oferowanego przez silnik asynchroniczny. Kompletne oprzyrządowanie: klucz do zamykania obwodu, kontrola w celu natychmiastowej identyfikacji wszelkich usterek lub anomalii z funkcją licznika godzin, wskaźnikiem stanu naładowania akumulatora, poleceniem zmiany biegów i sygnałem dźwiękowym.

Szczegóły

Ciągniczek elektryczny TTE40
Ciągniczek elektryczny TTE40

Niezwykle kompaktowy, łatwy w prowadzeniu, umożliwia konwersję o 180 ° na mniej niż 2,5 m. „Odporne na wstrząsy” podwozie jest wykonane z płyt o wysokiej grubości, wyciętych laserowo i spawanych elektrycznie, co pozwala na najlepsze wykorzystanie osiągów silnika prądu przemiennego o wysokim momencie obrotowym. Kompletne oprzyrządowanie: stacyjka, kontrola kontroli w celu natychmiastowego wykrycia jakiejkolwiek usterki lub awarii z funkcją licznika godzin i wskaźnika naładowania baterii, ergonomiczny przełącznik ruchu / świateł / klaksonu.

Szczegóły

664 984 156