Ciągniki terminalowe

Ciągniki logistyczne – jedno rozwiązanie do wielu zastosowań: Wysokiej klasy ciągniki logistyczne firmy Simai są wykonane z trwałych, solidnych materiałów i z powodzeniem mogą być wykorzystywane w wielu branżach.

Znajdują one zastosowanie nie tylko w lotnictwie, ale także w przemyśle automotive, w transporcie wewnętrznym, na liniach produkcyjno-montażowych. Dzięki swojej ergonomii tego typu ciągniki stanowią idealne, profesjonalne rozwiązanie w branżach związanych z obsługą i transportem czy na kolei. Mogą się przydać w przetwórstwie spożywczym, turystyce, budownictwie i w firmach produkcyjnych. Są bardzo łatwe w prowadzeniu, dlatego są wygodne i bardzo praktyczne.

Ciągniczek elektryczny TTE30
Ciągniczek elektryczny TTE30

Kompaktowy i łatwy w obsłudze, ma wyjątkowo zmniejszony promień gięcia. „Odporna na uderzenia” rama nośna na obwodzie, wykonana z bardzo grubych, ciętych laserowo i spawanych elektrycznie blach, umożliwia najlepsze wykorzystanie wysokiego momentu obrotowego oferowanego przez silnik asynchroniczny. Kompletne oprzyrządowanie: klucz do zamykania obwodu, kontrola w celu natychmiastowej identyfikacji wszelkich usterek lub anomalii z funkcją licznika godzin, wskaźnikiem stanu naładowania akumulatora, poleceniem zmiany biegów i sygnałem dźwiękowym.

 
Ciągniczek elektryczny TTE40
Ciągniczek elektryczny TTE40

Niezwykle kompaktowy, łatwy w prowadzeniu, umożliwia konwersję o 180 ° na mniej niż 2,5 m. „Odporne na wstrząsy” podwozie jest wykonane z płyt o wysokiej grubości, wyciętych laserowo i spawanych elektrycznie, co pozwala na najlepsze wykorzystanie osiągów silnika prądu przemiennego o wysokim momencie obrotowym. Kompletne oprzyrządowanie: stacyjka, kontrola kontroli w celu natychmiastowego wykrycia jakiejkolwiek usterki lub awarii z funkcją licznika godzin i wskaźnika naładowania baterii, ergonomiczny przełącznik ruchu / świateł / klaksonu.

 
Ciągniki logistyczne terminalowe

Charakterystyczne cechy maszyn

Prezentowane ciągniki terminalowe są zaliczane do trójkołowych ciągników elektrycznych.

Wyposażone są w miejsce dla operatora, co zapewnia wygodę obsługi. Ciągniki terminalowe wyróżniają się niewielką wysokością, co ułatwia operatorowi szybkie wsiadanie i wysiadanie. Dodatkowo sprzyja to także obsłudze w warunkach ograniczonej ilości miejsca w pomieszczeniach zamkniętych. Ciągniki logistyczne mają także daszek, który podczas w pracy w terenie będzie skutecznie chronił operatora przed deszczem czy śniegiem. Warto wspomnieć o tym, że ciągniki terminalowe mają napęd na wszystkie koła, dzięki czemu mogą się szybko poruszać zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w terenie. Inne parametry, o których warto wspomnieć, gdy mówimy o ciągnikach logistycznych to łatwy w obsłudze pulpit nawigacyjny czy elektroniczna regulacja prędkości. Wielofunkcyjna tablica rozdzielcza ułatwia operatorowi kontrolę nad maszyną i sprawne wykonywanie pracy.


Ciągniki logistyczne terminalowe

Ciągniki terminalowe Simai – praktyczne i wygodne

Simai powstała jako firma transportująca materiały przemysłowe, by następnie stać się producentem urządzeń do transportu.

Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, sprzedaży eklektycznych ciągników logistycznych i wózków platformowych. Obecnie ma szeroki asortyment na całym kontynencie europejskim i jest jednym z czołowych graczy na rynku oferującym ciągniki terminalowe. Dostępne w naszej ofercie ciągniki logistyczne tej firmy zostały tak zaprojektowane, by przy niewielkich wymiarach zapewnić dużą wydajność, zwrotność i bezpieczeństwo, czyli najważniejsze cechy kojarzone z wysoką jakością urządzeń Simai.
664 984 156