2.5 – 3.5 tony Wózki elektryczne z przeciwwagą 80 Volt

 
Opis:

Wózki widłowe z oponami pneumatycznymi to solidna jakość wykonania, prostota i efektywność konstrukcji. Są to modele o imponujących parametrach udźwigu, dające sobie radę z podnoszeniem większych ładunków na wysokość 7 metrów dzięki dwóm silnikom napędowym. Wózki widłowe 3.5 tony, jak i o mniejszym udźwigu, posiadają także sterowność tylnej osi 100o, dzięki czemu można poruszać się wygodnie nawet w wąskich przestrzeniach. Zapewniają bezpieczeństwo i maksymalną widoczność dla operatora. Stopień wodoodporności IPX4 i uszczelnione hamulce z mokrymi tarczami pozwalają na pracę w każdym warunkach – od higienicznego środowiska, aż po ulewny deszcz. Wózki elektryczne z przeciwwagą są także łatwe w prowadzeniu, dając duży komfort pracy operatorowi.

Wózki widłowe od 2,5 do 3.5 tony – nastaw się na wydajność pracy

W porównaniu do poprzednich modeli, w kabinie operatora znajduje się nowy przycisk F2 systemu sterowania kciukiem, dzięki czemu można wykonać więcej funkcji bez odrywania wzroku. Opcje obejmują automatyczne środkowanie przechyłu i zwolnienie zacisku. Nowe wózki widłowe z oponami pneumatycznymi mają zoptymalizowane umiejscowienie, nachylenie i kształt pedałów, zmniejszając obciążenie kostek stóp, by każdy operator czuł komfort nawet na najdłuższej zmianie. Czytelny wyświetlacz w kabinie jest widoczny z każdego kąta, a regulowana podpórka rąk zapewnia naturalną pozycję z łatwą zmianą ustawień jedną ręką. Wózki widłowe 3.5 tony, jak i o mniejszej ładowności, posiadają automatyczny hamulec postojowy z blokadą na pochyłościach, niezrównaną widoczność 360o i zapewniają łatwe wsiadanie i wysiadanie.

Różne rodzaje wózków w Movincar

Wózki widłowe Mitsubishi to modele FB25N, FB25CN, FB30N, FB30CN, FB35N. Różnią się wieloma parametrami, w tym rozstawem osi, ciężarem, zastosowanymi oponami, wymiarami, osiągami i rodzajem silnika. Jeśli chcesz poznać dokładnie wszystkie parametry, zobacz specyfikację w plikach do pobrania. Wózki widłowe czołowe to maszyny wysokiej klasy, które bez trudu utrzymają eksploatację w trybie wielozmianowym.

Zapytaj o produkt

Polityka prywatności.

wyślij

Zobacz także

1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota
1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
 
1.4 – 2.0 tony Elektryczne wózki widłowe
Mitsubishi
1.4 – 2.0 tony Elektryczne wózki widłowe
 
1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny
Toyota
1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny
 
664 984 156