1.4 – 2.0 tony Elektryczne wózki widłowe

 
Opis:

Elektryczne wózki widłowe 1.4 do 2.0 tony EDiA EM to jedne z najbardziej trwałych wózków na rynku, które są wyposażone w dużą liczbę funkcji, są do tego zwrotne, niezawodne i dostępne w wielu opcjach, by każdy miał możliwość znalezienia modelu, który spełni jego potrzeby. Wózki widłowe Mitsubishi są zaprojektowane i wykonane z myślą o wydajności, z napędem elektrycznym 48 V, pracują intuicyjnie i świetnie dopasowują się do potrzeb operatora. W naszej ofercie znajdziesz modele trzy- i czterokołowe z oprogramowaniem, które potrafi analizować zachowanie maszyny w czasie rzeczywistym, automatycznie je regulując, by podnieść bezpieczeństwo i wydajność.

Wózek widłowy od 1.4 do 2 tony – doskonały projekt i wydajność

Wózek widłowy elektryczny posiada dużą, niezmiernie wygodną przestrzeń roboczą, która została powiększona, by spełnić potrzeby kierowców o dowolnym wzroście i posturze. Bardzo duży stopień wejściowy daje dobre wsparcie podczas wchodzenia i schodzenia. Elektryczny wózek widłowy oferuje widoczność 360 stopni, która daje doskonałą widoczność ładunku, tylnych i przednich kół, podnosząc bezpieczeństwo pracy. Maszyny są wyposażone w przejrzysty kolorowy wyświetlacz, czułe na dotyk przyciski sterujące oraz pasywny system ograniczania kołysania, który tłumi ruchy ładunku podniesionego powyżej 3,5 metra. Silniki o dużej sprawności pozwalają precyzyjnie sterować podczas przyśpieszania, a system jazdy precyzyjnej zwiększa zwrotność - wózek widłowy 2 tony dostosowuje reakcję do szybkości ruchów stopy operatora. Zoptymalizowany układ kierowniczy dopasowuje siłę wspomagania, a układ hydrauliczny Load Sensing osiągi maszyny.

Różne rodzaje wózków w Movincar

Wózki widłowe czołowe w granicy 1.4 do 2 tony to FB14ANT, FB16ACT, FB18ACNT, FB16ANT, FB18ANT i FB20ANT. Są to modele 3-kołowe, akumulatorowe, które różnią się udźwigiem, ciężarem, rozstawem osi i wieloma innymi parametrami. Elektryczne wózki widłowe 4-kołowe to modele FB16ACN, FB18ACN, FB16AN, FB18AN i FB20AN. Jeśli chcesz poznać pełną specyfikację i porównanie modeli, zobacz dostępne pliki do pobrania.

Zapytaj o produkt

Polityka prywatności.

wyślij

Zobacz także

2.5 – 3.5 tony Wózki elektryczne z przeciwwagą 80 Volt
Mitsubishi
2.5 – 3.5 tony Wózki elektryczne z przeciwwagą 80 Volt
 
1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota
1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
 
1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny
Toyota
1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny
 
664 984 156