Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift
1.4 – 2.0 tony Elektryczne wózki widłowe

1.4 – 2.0 tony Elektryczne wózki widłowe

Szybki kontakt z handlowcem: sprzedaz@movincar.pl | 509 332 694

Elektryczne wózki widłowe o udźwigu 1.4 do 2.0 tony EDiA EM to wytrzymałe, niezawodne maszyny trzy- i czterokołowe z napędem elektrycznym, które dopasowują się do potrzeb operatora. Różnią się udźwigiem, ciężarem, wielkością i rozstawem osi, oferując widoczność 360° i wygodną przestrzeń roboczą.

czytaj więcej

Opis produktu

Elektryczne wózki widłowe 1.4–2.0 tony

Elektryczne wózki widłowe 1.4–2.0 tony

Wózki widłowe akumulatorowe o udźwigu w przedziale 1.4–2 tony to wytrzymałe i niezawodne maszyny.

Dzięki napędowi elektrycznemu cechują się cichym trybem pracy, brakiem emisji spalin i ogromną uniwersalnością zastosowania. Trzy- i czterokołowe maszyny z napędem elektrycznym bardzo łatwo dopasować do potrzeb operatora w konkretnym miejscu pracy. Poszczególne modele różnią się między sobą udźwigiem, ciężarem, wielkością i rozstawem osi, wszystkie jednak oferują widoczność w zakresie 360° i wygodną przestrzeń roboczą.

Wózki widłowe akumulatorowe – uniwersalne zastosowanie i trwałość

Wózki widłowe akumulatorowe – uniwersalne zastosowanie i trwałość

Dostępne w ofercie firmy Movincar wózki widłowe akumulatorowe o udźwigu od 1,4 tony do 2 ton EDiA EM to jedne z najbardziej trwałych wózków na rynku: wyposażone w dużą liczbę funkcji, zwrotne, niezawodne i dostępne w wielu wariantach, dzięki czemu klienci mają możliwość dopasowania modelu do charakteru konkretnej pracy i potrzeb operatora.

Każdy wózek widłowy akumulatorowy Mitsubishi został zaprojektowany i wykonany z myślą o wydajności, komforcie pracy: wyznacznikiem i równocześnie jedną z największych zalet tych maszyn jest napęd elektryczny 48 V.

Elektryczny napęd wózków widłowych

Elektryczny napęd wózków widłowych

Cichy i stabilny tryb pracy, wytrzymałość, brak emisji spalin, niskie koszty utrzymania – te wszystkie cechy maszyny są możliwe dzięki napędowi elektrycznemu, który czyni z niej jedną z najbardziej interesujących propozycji na rynku.

Każdy wózek widłowy akumulatorowy Mitsubishi jest wyposażony w pojemny akumulator, który umożliwia wydajną, cichą i ekologiczną pracę maszyny nawet przez 8 godzin. Wózek widłowy podczas pracy nie emituje spalin i nie generuje hałasu, możliwe jest więc jest korzystanie z niego w zamkniętych pomieszczeniach bez zakłócania pracy innych ludzi. Wózki widłowe akumulatorowe charakteryzują się również większą zwrotnością, stabilnością i komfortem pracy niż maszyny spalinowe.

Komfort i bezpieczeństwo pracy

Komfort i bezpieczeństwo pracy

Nasze wózki widłowe akumulatorowe posiadają wygodną przestrzeń roboczą, która została dodatkowo powiększona, by spełnić potrzeby kierowców o dowolnym wzroście i każdej posturze.

Duży stopień wejściowy zapewnia wsparcie podczas wchodzenia na maszynę i schodzenia z niej, a przejrzysty kolorowy wyświetlacz, czułe na dotyk przyciski sterujące oraz pasywny system ograniczania kołysania tłumiący ruchy ładunku podniesionego powyżej 3,5 metra ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków. Przede wszystkim jednak na uwagę zasługuje panoramiczny widok w zakresie 360°, który daje doskonałą widoczność ładunku oraz tylnych i przednich kół pojazdu, podnosząc bezpieczeństwo pracy.

Wózki widłowe akumulatorowe – dużo więcej niż narzędzie pracy

Wózki widłowe akumulatorowe – dużo więcej niż narzędzie pracy

Sercem każdego wózka widłowego akumulatorowego jest silnik o dużej sprawności, który pozwala utrzymać precyzję sterowania podczas przyśpieszania maszyny.

Zwrotność pojazdu dodatkowo zwiększa system jazdy precyzyjnej: wózek widłowy akumulatorowy dostosowuje reakcję do szybkości ruchów stopy operatora. Wreszcie zoptymalizowany układ kierowniczy oraz układ hydrauliczny Load Sensing – pierwszy dopasowuje siłę wspomagania, a drugi osiągi maszyny. W naszej ofercie znajdziesz trzy- i czterokołowe modele wózków elektrycznych z oprogramowaniem, które potrafi analizować zachowanie maszyny w czasie rzeczywistym, automatycznie je regulując, by podnieść bezpieczeństwo i wydajność pracy.

Różne rodzaje wózków akumulatorowych w Movincar

Różne rodzaje wózków akumulatorowych w Movincar

Wózki widłowe akumulatorowe o udźwigu od 1,4 tony do 2 ton dostępne w ofercie firmy Movincar to FB14ANT, FB16ACT, FB18ACNT, FB16ANT, FB18ANT i FB20ANT.

Są to Są to modele 3-kołowe, każdy z nich cechuje się innymi parametrami technicznymi, m.in.: udźwigiem, ciężarem czy rozstawem osi. Dostępne wózki widłowe akumulatorowe 4-kołowe to z kolei modele FB16ACN, FB18ACN, FB16AN, FB18AN i FB20AN. Jeśli chcesz poznać pełną specyfikację i dokładne porównanie modeli, sprawdź dostępne pliki do pobrania.

Dane techniczne

Zakres wysokości podnoszenia: 2000 mm - 7000 mm mm
Udźwig maksymalny Udźwig maksymalny: 1400 kg - 2000 kg kg
Rodzaj zasilania Rodzaj zasilania: akumulator
Rodzaj masztu: simplex, duplex oraz triplex
Długość wideł: 1150 mm (standardowe) mm
Szerokość całkowita: 1090 mm (FB16ACN, FB18ACN, FB16AN, FB18AN); 1140 mm (FB20AN)
Długość całkowita z widłami standardowymi: 3152 (FB16ACN, FB18ACN); 3260 (FB16AN, FB18AN); 3275 (FB20AN)
Moc silnika podnoszenia: 10 kW (przy współczynniku obciążenia równym 15%)
Moc silnika napędowego: 2 x 5,5 kW
Waga własna: 2944 kg (FB16ACN); 3114 (FB18ACN); 2957 (FB16AN); 3097 (FB18AN); 3287 (FB20AN) (bez ładunku z baterią, maszt simplex, najmniejsza wysokość podnoszenia) kg

Pliki do pobrania

Pobierz specyfikację
Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

Zobacz również:

1.5 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota

1.5 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy

Elektryczny wózek widłowy o udźwigu 1,5 do 2,0 ton marki Toyota to maszyna zwrotna, idealna do pracy w ograniczonej przestrzeni. Wyróżnia się wysoką wydajnością, doskonałą widocznością, a także wielofunkcyjnym wyświetlaczem, oferującym łatwe sterowanie. Maszt i osłona górna wraz z zaawansowaną technologią dbają o stabilność.

 
1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota

1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy

Czterokołowe wózki widłowe elektryczne marki Toyota pozwalają wygodnie transportować ładunek z prędkością jazdy do 20 km/h. Stabilność podwozia zapewnia bezpieczeństwo nawet na nierównej nawierzchni, a wielofunkcyjny wyświetlacz we wnętrzu umożliwia konfigurację wielu parametrów. Każdy z wózków do 2 ton gwarantuje doskonałą widoczność.

 
1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny
Toyota

1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny

Spalinowy wózek elektryczny o udźwigu 1,5 do 3,5 tony znakomicie sprawdzi się podczas transportu materiałów na zewnątrz budynków, jak i w halach. Maszyny te są cenione za doskonałą widoczność końcówek wideł, układ napędowy z przekładnią momentu obrotowego i system kontroli stabilności.

 
664 984 156