Autoryzowany Dealer:
Logo Manitou Logo Mitsubishi Logo Niftylift
Wózki widłowe podnośnikowe czołowe elektryczne

Wózki widłowe podnośnikowe czołowe elektryczne

Wózki widłowe elektryczne

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze wózki elektryczne znanych i cenionych producentów, które są zasilane wewnętrzną baterią podobną do akumulatora samochodowego. Wymagają regularnego ładowania, jednak są mniej szkodliwe dla środowiska i wiążą się z niższymi kosztami eksploatacyjnymi w porównaniu do modeli spalinowych. Pomimo wyższej ceny zakupu, przy regularnej eksploatacji pozwalają każdemu inwestorowi na oszczędności. Jesteś ciekawy, dlaczego warto je wybrać i co czeka na ciebie w naszej ofercie? Czytaj dalej lub obejrzyj dostępne maszyny oraz ich specyfikację.

1.4 – 2.0 tony Elektryczne wózki widłowe
Mitsubishi

1.4 – 2.0 tony Elektryczne wózki widłowe

 
2.5 – 3.5 tony Wózki elektryczne z przeciwwagą 80 Volt
Mitsubishi

2.5 – 3.5 tony Wózki elektryczne z przeciwwagą 80 Volt

 
1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny
Toyota

1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny

 
1.5 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota

1.5 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy

 
1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota

1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy

 
Wózki widłowe czołowe

Dlaczego warto postawić na elektryczny wózek widłowy?

Jeśli zastanawiasz się nad wynajmem lub kupnem elektrycznego wózka widłowego, powinieneś poznać jego najważniejsze zalety.

Poza wymienionymi wcześniej cechami, warto wspomnieć o tym, że maszyny zasilane baterią są zwykle rzadziej serwisowane, a do tego posiadają o wiele mniej elementów eksploatacyjnych takich jak płyny, filtry, dlatego nie generują dodatkowych kosztów w dłuższym okresie czasu.

Wózki widłowe elektryczne dostępne w naszej ofercie są dostępne w wielu rozmiarach – te najbardziej kompaktowe będą doskonałe nawet do mniejszych powierzchni magazynowych. Są znacznie bardziej sterowne przy mniejszym promieniu skrętu, przekładając się na mniejszą liczbę potencjalnych błędów popełnionych przez operatora. Praca maszyn jest także mniej uciążliwa pod kątem hałasu, dlatego można je wykorzystać nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, ale także w pobliżu hal sprzedażowych i biur, nie zakłócając pracy innych osób.


Wózki widłowe czołowe

Wózek elektryczny z różnymi rodzajami baterii

Elektryczne wózki widłowe działają z wykorzystaniem akumulatora ołowiowego lub litowo-jonowego. Jakie są najważniejsze różnice?

Akumulatory ołowiowe starszej generacji są cięższe i wymagają wymiany. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz przeważającą część maszyn z bateriami litowo-jonowymi o mniejszej masie i możliwości wielokrotnego ładowania przy prawie znikomym zmniejszeniu żywotności. Dzięki temu wózki elektryczne będą sprawne przez długi czas między ładowaniami, gwarantując brak przestojów w pracy i bardziej przyjazne środowisko. Baterie mogą być często nawet doładowywane np. między zmianami, podczas przerw, by wydłużyć czas pracy maszyny.


Wózki widłowe czołowe

Gdzie można wykorzystać wózki widłowe elektryczne

Wózek widłowy elektryczny może być wykorzystany w bardzo różnych branżach – od branży spożywczej, przez farmaceutyczną, gdzie niezwykle ważne jest przestrzeganie rygorystycznych norm bezpieczeństwa, aż poprzez handel i różne zakłady produkcyjne.

Wózek elektryczny widłowy jest doskonałym wyborem do pracy w pomieszczeniach – najlepiej pracuje poruszając się na płaskiej, równej i niewyboistej nawierzchni oraz przy odpowiedniej szerokości dróg transportowych. W Movincar znajdziesz maszyny o różnym udźwigu maksymalnym i wysokości unoszenia, dlatego warto poszukać modelu, którego możliwości są wystarczające lub skorzystać z naszej pomocy – chętnie udzielimy dodatkowych informacji i pomożemy dopasować sprzęt do twoich potrzeb.

664 984 156