Autoryzowany Dealer:
Logo Manitou Logo Mitsubishi Logo Niftylift

Wózki paletowe ręcznie prowadzone

 

Wózki paletowe ręcznie prowadzone – Mitsubishi

Wózki paletowe ręcznie prowadzone – Mitsubishi

Wózki paletowe ręcznie prowadzone zostały opracowane z myślą o pracy w najtrudniejszych warunkach i najbardziej ciasnych przestrzeniach.

Seria PREMIA ES oferuje wiele możliwości dzięki wysokiej stabilności, wiodącej w branży wysokości podnoszenia i łatwości kontroli działania. Uszczelniona obudowa chroni przed wilgocią, a wysoka stabilność jest zasługą połączonych kół i nisko położonego środka ciężkości. W naszej ofercie można znaleźć modele o udźwigu od 1,6 do 2 ton oraz od 2 do 2,5 ton.


Wózki paletowe ręcznie prowadzone – Mitsubishi

Niezawodny i wydajny wózek paletowy ręczny od Mitsubishi

Solidne widły ze spawaną konstrukcją i zaokrąglonymi końcówkami zapewniają bezproblemowe ładowanie na paletę.

Widły stożkowe oferują także łatwiejszy dostęp do palet znajdujących się na regałach lub ułożonych w stosach. Wózek paletowy ręczny posiada mocny napęd AC, a przekładnia jest odporna na wstrząsy i cicha. Nowoczesne ramie oferuje wysoką ergonomię konstrukcji i wygodę pracy operatora. Mały promień skrętu z kompaktowym podwoziem oznacza doskonałą manewrowość nawet na ograniczonej przestrzeni.


Wózki paletowe ręcznie prowadzone – Mitsubishi

Elektryczne systemy sterujące i bezpieczne hamulce wózków paletowych ręcznych

Skuteczne hamowanie regeneracyjne daje wysoką kontrolę nad maszyną bez nadmiernego zużycia hamulców.

Programowany sterownik dostosowuje prędkość jazdy, przyspieszenie i siłę hamowania do potrzeb operatora. Wózki paletowe ręczne posiadają także „funkcję pełzania”, by zmaksymalizować bezpieczeństwo w zamkniętych przestrzeniach. Łatwe w obsłudze elementy sterujące zmniejszą zmęczenie operatora, a gumowa ręka uchwytu jest antypoślizgowa i pozwala na łatwy dostęp do elementów sterujących.

FAQ

Bez względu na to, czy wybierzesz maszynę o udźwigu 1,6 do 2 tony czy 2 do 2,5 tony, ich konstrukcja jest odporna na chlapiącą wodę, kurz, dlatego maszyny mogą poruszać się nawet na nierównym gruncie, sprawdzając się podczas pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Są doskonałe do pracy transferowanej na terminalach logistycznych, w magazynach przemysłowych jako pojazdy służące do załadunku i rozładunku. Modele elektryczne są doskonałe do transportu ciężkich ładunków, szczególnie w sklepach wielkopowierzchniowych.

Do obsługi tzw. paleciaka umożliwiającego unoszenie wideł do 30 cm nie są potrzebne żadne uprawnienia, nawet z napędem elektrycznym. Należy jednak poznać podstawową wiedzę o możliwych zagrożeniach, zasady BHP, instrukcję obsługi urządzenia.

Zapytaj o produkt

Polityka prywatności.

wyślij

Zobacz także

Wózki wysokiego składowania
Mitsubishi

Wózki wysokiego składowania

 
1.4 – 1.6 tony Wózek unoszący ręcznie prowadzony

1.4 – 1.6 tony Wózek unoszący ręcznie prowadzony

 
1.0 – 1.6 tony Wózki ręcznie prowadzone z masztem
Mitsubishi

1.0 – 1.6 tony Wózki ręcznie prowadzone z masztem

 
664 984 156