Autoryzowany Dealer:
Logo Manitou Logo Mitsubishi Logo Niftylift

1.0 – 1.6 tony Wózki ręcznie prowadzone z masztem

 
Wózki ręcznie prowadzone z masztem

Wózki ręcznie prowadzone z masztem

Jeśli chcesz zmaksymalizować potencjał magazynowy, zmniejszając jednocześnie koszty, doskonałym wyborem będą wózki paletowe z masztem, które pozwalają pracować produktywnie nawet w najmniejszych powierzchniowo magazynach.

W naszej ofercie czeka wiele pojazdów marki Mitsubishi z serii Axia ES o udźwigu maksymalnym od 1 do 1,6 tony, które wyróżniają się kompaktową głowicą, doskonałą widocznością, wąskim podwoziem i ergonomicznym ramieniem dyszla.


Wózki ręcznie prowadzone z masztem

Wózek paletowy z masztem – 1 do 1,6 tony udźwigu

Paleciak elektryczny z masztem cechuje się specjalną konstrukcją, dzięki której jest wygodny dla operatora zarówno lewo-, jak i praworęcznego.

To urządzenie wszechstronne, które stanie się niezawodnym partnerem, bez względu na to, czy chcesz zapełnić półki, pobrać towar czy przetransportować towar wewnątrz firmy. Silnik zapewnia świetną wydajność, cichą pracę i nie wymaga częstej konserwacji. Paleciak elektryczny z masztem posiada mały promień skrętu z kompaktowym podwoziem, zapewniając doskonałą manewrowość na ograniczonej przestrzeni.


Wózki ręcznie prowadzone z masztem

Wózek paletowy z masztem – 1 do 1,6 tony udźwigu

Paleciak z masztem sprawdzi się podczas pracy na nierównych podłożach, rampach, dając duże pole możliwości.

Niski środek ciężkości urządzeń wspomaga ich stabilność, a specjalna konstrukcja maksymalizuje widoczność końcówek wideł i obszaru roboczego. Wózek paletowy z masztem wyróżnia się wodoodporną konstrukcją izolującą elektronikę przed dostępem wody lub wilgoci i uszczelnioną obudową chroniącą przed brudem oraz pyłami. Solidne widły ze spawaną konstrukcją i zaokrąglonymi końcówkami zwiększają wytrzymałość i łatwość pracy z paletami.


FAQ

Paleciaki elektryczne z masztem bez względu na maksymalny udźwig można wykorzystać do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń ze względu na ich uszczelnioną konstrukcję. Dzięki temu nie ma obaw o zachlapania, zabrudzenie czy zakurzenie sprzętu. Paleciaki bez problemu poruszają się na płaskiej, jak i pochyłej nawierzchni takiej jak rampa czy podjazdy.

Paleciak z masztem będzie niezastąpiony w magazynach, jako pojazd do rozładunku i załadunku np.: pojazdów. Modele elektryczne sprawdzą się do przewożenia ciężkich ładunków, szczególnie na większe odległości. To urządzenia cenione za uniwersalność.

Wózek paletowy z masztem unoszący widły ponad 30 cm nad poziom podłogi wymaga posiadania uprawnień na wózki jezdniowe.

Zapytaj o produkt

Polityka prywatności.

wyślij

Zobacz także

Wózki paletowe ręcznie prowadzone
Mitsubishi

Wózki paletowe ręcznie prowadzone

 
1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem

1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem

 
1.4 – 1.6 tony Wózek unoszący ręcznie prowadzony

1.4 – 1.6 tony Wózek unoszący ręcznie prowadzony

 
664 984 156