Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift
Wózki wysokiego składowania

Wózki wysokiego składowania

Szybki kontakt z handlowcem: sprzedaz@movincar.pl | 509 332 694

Wózki wysokiego składowania o udźwigu 1,2 do 2 ton podnoszą ładunek do wysokości 6,5 m. To maszyny doskonałe do wąskich alejek magazynowych i regałów wysokiego składowania, które są bezawaryjne i łatwe w sterowaniu. Specjalnie opracowana konstrukcja maksymalizuje pole widzenia, by wygodnie operować widłami.

czytaj więcej

Opis produktu

Wózki wysokiego składowania

Wózki wysokiego składowania marki Mitsubishi mogą podnieść ładunek do wysokości 6,5 m, pozwalając na efektywny przeładunek towarów w wąskich alejkach magazynowych i na regałach wysokiego składowania.

Niezastąpione w marketach, centrach logistycznych, transportowych i innych przedsiębiorstwach.

Wózki wysokiego składowania stojące

Wózek widłowy wysokiego składowania stojący – 1,2 do 2 ton

Wózek widłowy boczny wysokiego składowania jest doskonały do zadań wymagających ruchu poziomego na znaczne nawet odległości.

Maszyny o udźwigu od 1,2 do 2 ton są kompaktowe i mogą pracować w wąskich przejściach. W naszej ofercie znajdują się maszyny o trzech udźwigach nominalnych: 1,2 t, 1,6 t i 2 t. Pierwsze dwie maszyny są w stanie podnieść ładunek na wysokość 6,5 m, a model 2 tony na wysokości 6,3 m. Operator w każdej z nich korzysta ze sporej ilości miejsca, by mógł przyjąć wygodną pozycję i pracować bez przeszkód.

Wózki wysokiego składowania siedzące

Wózek widłowy wysokiego składowania siedzący – 1,5 do 2 ton

Wózki wysokiego składowania z miejscem siedzącym dla operatora są w stanie unieść ciężkie ładunki na wysokość do 6,5 m.

Urządzenia są łatwe w sterowaniu, precyzyjne oraz bezawaryjne. Wszystkie komponenty są łatwo dostępne, dzięki czemu można zredukować koszty poprzez niski koszt nakładu pracy serwisowej. Solidna struktura podwozia i wzmocniony maszt chronią operatora, ładunek jak i urządzenie przed nieszczęśliwym uszkodzeniem. Konstrukcja o dużej widoczności maksymalizuje pole widzenia i pozwala obserwować końcówki wideł wraz z obszarem roboczym.

FAQ

Wózki wysokiego składowania najczęściej są wykorzystywane w magazynach, podczas składowania towarów na wysokich regałach. Będą niezastąpione także w firmach spedycyjnych, transportowych, w dużych hurtowniach, marketach czy firmach przeładowczych. Dzięki możliwościom zainstalowania osprzętu, takiego jak kosz do przewozu osób, trawersy czy wysięgniki jego funkcjonalność można znacznie powiększyć.

Należy zastanowić się nad tym, w jaki sposób będzie wykorzystywany wózek, dobierając na tej podstawie maksymalną wysokość unoszenia, maksymalny udźwig pojazdu, rodzaj akumulatora oraz szerokość maszyny.

Pomaga osiągnąć lepszy współczynnik wykorzystania powierzchni magazynowej. Dzięki swojej zwrotności i szybkości, wzrasta wydajność operacji i skraca się czas przejazdów. Stworzone są do pracy w systemie ciągłym, z kolei napęd elektryczny zapewnia to bardzo niską emisję oraz poziom hałasu i zerową emisję spalin na magazynie.

Należy ukończyć kurs na wózki widłowe wysokiego składowania – kategoria II WJO kończący się egzaminem przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego.

Pliki do pobrania

1.2 - 2.0 tony 1.5 - 2.0 tony
Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

Zobacz również:

1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem
Toyota

1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem

Wózek ręcznie prowadzony z masztem 1,2 do 2 tony to znakomita maszyna do transportu ładunku w magazynie do wysokiego składowania. Doskonała widoczność wideł, wygodna obsługa i komponenty najwyższej jakości sprawiają że sprawdzi się w wielu branżach.

 
1.4 – 2.5 tony Wózek wysokiego składowania
Toyota

1.4 – 2.5 tony Wózek wysokiego składowania

Wózek wysokiego składowania 1,4 do 2,5 tony umożliwia łatwe sterowanie i bezpieczeństwo, nawet podczas pracy w zamkniętych halach, hurtowniach, magazynach przetwórczych. Zasilany energią elektryczną, o kompaktowym rozmiarze, pozwala na unoszenie ładunku na wysokość kilku metrów, w zależności od maszyny.

 
1.0 – 1.6 tony Wózki ręcznie prowadzone z masztem
Mitsubishi

1.0 – 1.6 tony Wózki ręcznie prowadzone z masztem

Wózki ręcznie prowadzone z masztem o udźwigu od 1 do 1,6 tony pozwolą na efektywną pracę w najmniejszych magazynach. Kompaktowa głowica, wąskie podwozie i doskonała widoczność sprawiają, że paleciak z masztem sprawdzi się nawet na rampach i nierównych podłożach, oferując stabilność i cichą pracę.

 
664 984 156