Autoryzowany Dealer:
Logo Manitou Logo Mitsubishi Logo Niftylift

Wózki wysokiego składowania

 

Wózki wysokiego składowania

Wózki wysokiego składowania marki Mitsubishi mogą podnieść ładunek do wysokości 6,5 m, pozwalając na efektywny przeładunek towarów w wąskich alejkach magazynowych i na regałach wysokiego składowania.

Niezastąpione w marketach, centrach logistycznych, transportowych i innych przedsiębiorstwach.

Wózki wysokiego składowania stojące

Wózek widłowy wysokiego składowania stojący – 1,2 do 2 ton

Wózek widłowy boczny wysokiego składowania jest doskonały do zadań wymagających ruchu poziomego na znaczne nawet odległości.

Maszyny o udźwigu od 1,2 do 2 ton są kompaktowe i mogą pracować w wąskich przejściach. W naszej ofercie znajdują się maszyny o trzech udźwigach nominalnych: 1,2 t, 1,6 t i 2 t. Pierwsze dwie maszyny są w stanie podnieść ładunek na wysokość 6,5 m, a model 2 tony na wysokości 6,3 m. Operator w każdej z nich korzysta ze sporej ilości miejsca, by mógł przyjąć wygodną pozycję i pracować bez przeszkód.


Wózki wysokiego składowania siedzące

Wózek widłowy wysokiego składowania siedzący – 1,5 do 2 ton

Wózki wysokiego składowania z miejscem siedzącym dla operatora są w stanie unieść ciężkie ładunki na wysokość do 6,5 m.

Urządzenia są łatwe w sterowaniu, precyzyjne oraz bezawaryjne. Wszystkie komponenty są łatwo dostępne, dzięki czemu można zredukować koszty poprzez niski koszt nakładu pracy serwisowej. Solidna struktura podwozia i wzmocniony maszt chronią operatora, ładunek jak i urządzenie przed nieszczęśliwym uszkodzeniem. Konstrukcja o dużej widoczności maksymalizuje pole widzenia i pozwala obserwować końcówki wideł wraz z obszarem roboczym.


FAQ

Wózki wysokiego składowania najczęściej są wykorzystywane w magazynach, podczas składowania towarów na wysokich regałach. Będą niezastąpione także w firmach spedycyjnych, transportowych, w dużych hurtowniach, marketach czy firmach przeładowczych. Dzięki możliwościom zainstalowania osprzętu, takiego jak kosz do przewozu osób, trawersy czy wysięgniki jego funkcjonalność można znacznie powiększyć.

Należy zastanowić się nad tym, w jaki sposób będzie wykorzystywany wózek, dobierając na tej podstawie maksymalną wysokość unoszenia, maksymalny udźwig pojazdu, rodzaj akumulatora oraz szerokość maszyny.

Pomaga osiągnąć lepszy współczynnik wykorzystania powierzchni magazynowej. Dzięki swojej zwrotności i szybkości, wzrasta wydajność operacji i skraca się czas przejazdów. Stworzone są do pracy w systemie ciągłym, z kolei napęd elektryczny zapewnia to bardzo niską emisję oraz poziom hałasu i zerową emisję spalin na magazynie.

Należy ukończyć kurs na wózki widłowe wysokiego składowania – kategoria II WJO kończący się egzaminem przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego.

Zapytaj o produkt

Polityka prywatności.

wyślij

Zobacz także

1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem

1.2 – 2.0 tony Wózek ręcznie prowadzony z masztem

 
1.0 tona Wózek ręcznie prowadzony z masztem

1.0 tona Wózek ręcznie prowadzony z masztem

 
1.0 – 1.6 tony Wózki ręcznie prowadzone z masztem
Mitsubishi

1.0 – 1.6 tony Wózki ręcznie prowadzone z masztem

 
664 984 156