Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift

Wynajem wózków widłowych Bielsko-Biała

Wózki widłowe Bielsko-Biała

Wózki widłowe Bielsko-Biała

W Movincar uważamy, że dobry wózek widłowy to już połowa sukcesu, dlatego zajmujemy się wynajmem i sprzedażą wózków widłowych na terenie całej Polski.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór maszyn wielu marek – Toyota, Nissan, Mitsubishi, Hyster oraz Manitou, której jesteśmy autoryzowanym dealerem. Znajdą Państwo u nas wózki widłowe elektryczne i spalinowe, a wszystkie nasze sprzęty posiadają niezbędne certyfikaty i dopuszczenia do pracy wydane przez UDT. Nasi doradcy pomogą w wyborze sprzętu, który spełni wszystkie oczekiwania, dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni wózków widłowych Bielsko-Biała.

Wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych Bielsko-Biała

Oferujemy wynajem elektrycznych, spalinowych i paletowych wózków widłowych na krótki i długi czas.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy krótko- i długoterminowy okres wynajmu, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom każdego przedsiębiorcy. Wśród naszych wózków widłowych można znaleźć sprzęty wielu znanych marek o udźwigu od 1000 do 8000 kg. Oferujemy modele, które niezawodnie sprawdzą się w pracy, a dzięki indywidualnej konsultacji z naszym doradcą pomożemy znaleźć i wynająć odpowiedni wózek spełniający wszystkie potrzeby Klienta i przedsiębiorstwa.

Wynajem wózków widłowych

Zalety wynajmu wózków widłowych Bielsko

Wynajem wózka widłowego posiada wiele zalet.

Jedną z ważniejszych jest oczywiście koszt wynajmu, który różni się znacząco od tego, który ponosimy podczas zakupu wózka na własność. Zwłaszcza kiedy przedsiębiorstwo korzysta z niego tylko sezonowo. Warto pamiętać, że zakup wózka widłowego wiąże się również z jego późniejszym utrzymaniem. W przypadku wynajmu możemy o tym zapomnieć. Co więcej, podczas korzystania z naszej wypożyczalni oferujemy serwis wózków widłowych Bielsko, który sprawnie i szybko zajmuje się naprawą zepsutego lub uszkodzonego sprzętu.

Wózki widłowe czołowe

Wygoda korzystania

Wynajem wózka widłowego to wiele korzyści dla przedsiębiorców.

Oprócz możliwości wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego, serwisu i braku kosztów utrzymania wynajęcie wózka widłowego ma jeszcze jedną zaletę. Wynajmujemy wózek, który jest nam w danym momencie potrzebny do wykonywania zaplanowanych prac. Może się jednak okazać, że w późniejszym terminie będziemy potrzebować wózka widłowego przystosowanego do pracy w innych warunkach. W Movincar posiadamy duży wybór sprzętu, który dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów – wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami!

FAQ

W Movincar oferujemy naszym Klientom wynajem krótko i długoterminowy. Najem krótkoterminowy, czyli trwający mniej niż rok, jest dobrym wyborem, kiedy sprzęt potrzebny jest do wykonania prac tymczasowych lub flota posiadana przez przedsiębiorstwo nie jest wystarczająca. Wynajem długoterminowy może z kolei wiązać się z atrakcyjniejszą ceną oraz szeregiem udogodnień dla wynajmującego.
W zależności od potrzeb oraz rodzaju wykonywanej pracy dostosowujemy czas wynajmu naszych sprzętów do indywidualnych potrzeb, a w wyborze najodpowiedniejszego wózka widłowego można polegać na pomocy naszych konsultantów.

Wynajem wózka widłowego może ułatwić pracę w przedsiębiorstwie, a duży wybór sprzętów pozwala na wybór najodpowiedniejszego modelu. Przed wynajmem warto jednak zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim wózek do pracy w magazynie, będzie różnił się od tego, który pracuje w warunkach zewnętrznych. W przypadku wątpliwości, który model będzie najodpowiedniejszy dla naszego przedsiębiorstwa warto poradzić się specjalisty, który dopasuje maszynę do naszych potrzeb. Istotny jest również koszt wynajmu oraz dodatkowe usługi (jak np. serwis), które wypożyczalnia może nam zaoferować.

Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

664 984 156