Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift

Wynajem wózków Tychy

Wózki widłowe Bielsko-Biała

Wózki widłowe Tychy

Dobry sprzęt sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie. Warto odpowiednio przemyśleć decyzję o jego zakupie.

Nie każda firma potrzebuje wózka widłowego w swojej flocie. Bywa, że sprzęt jest potrzebny tylko do wykonania niezbędnych prac w określonym terminie. W Movincar od przeszło 20 lat zajmujemy się wynajmem i dystrybucją oraz serwisem wózków widłowych na terenie całej Polski. W naszej ofercie znaleźć można maszyny wielu marek m.in. Toyota, Mitsubishi czy Manitou. Naszym Klientom oferujemy krótko- i długoterminowy wynajem wózków widłowych. Działamy w wielu miejscowościach w województwie śląskim takich jak Tychy, Bielsko-Biała i inne.

Wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych Tychy

W ofercie Movincar można znaleźć różne rodzaje sprzętu.

W zależności od potrzeb Klienta w naszej ofercie dostępne są elektryczne i spalinowe wózki widłowe. Każdy z nich ma inne zastosowanie i lepiej radzi sobie na różnych podłożach - do zadań wewnątrz budynków lepiej sprawdzi się wózek z napędem elektrycznym, a do pracy w terenie z silnikiem spalinowym. Movincar dysponuje sprzętem wielu znanych producentów takich jak Nissan czy Hyster, których udźwig w wybranych modelach może wynieść nawet do 8 ton. Wózki widłowe dostępne u nas są regularnie serwisowane i posiadają wymagane certyfikaty i dopuszczenia do pracy wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Wynajem wózków widłowych

Dlaczego warto wynająć wózek widłowy w Movincar?

Nasi doradcy pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Wózki dostępne w naszej ofercie spełniają wymagania wielu przedsiębiorców. Tychy, Żywiec czy Cieszyn to tylko niektóre ze śląskich miast, w których nasze maszyny sprawdziły się idealnie. Do zalet wynajmu długoterminowego, z którego korzystają właściciele małych i dużych firm, możemy zaliczyć koszt, który ze względu na czas trwania umowy, często jest niższy. Jeżeli nie wiesz, który wózek widłowy będzie najodpowiedniejszy, skontaktuj się z nami! Nasi doradcy pomogą dobrać sprzęt do potrzeb Klienta i udzielą szczegółowych odpowiedzi na pytania, czy wątpliwości.

Wózki widłowe czołowe

Maksimum korzyści

Wynajmując wózek widłowy oszczędzamy czas i pieniądze.

Przedsiębiorcy, którzy nie korzystają z wózków widłowych na co dzień, z pewnością docenią korzyści płynące z wynajmu krótko i długoterminowego. Przede wszystkim nie kupując sprzętu, nie wydają na raz dużej kwoty z budżetu firmy. Nie muszą martwić się też kosztami ewentualnych napraw lub serwisowania czy przeglądami technicznymi – wszystkim tym zajmuje się wypożyczalnia. Jest to również bardzo wygodne rozwiązanie - po prostu wynajmujemy sprzęty dopasowane do naszych potrzeb, których potrzebujemy w danym momencie, a po zakończeniu prac wózki widłowe są od nas odbierane. I chociaż siedziba Movincar znajduje się w Bielsku-Białej to działamy na terenie wielu miast i mniejszych miejscowości np. Katowice, Tychy, Opole i innych w całej Polsce.

FAQ

Na to pytanie każdy przedsiębiorca powinien odpowiedzieć sobie sam. Wszystko zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od profilu działalności, którą zajmuje się firma oraz oferowanych przez nią usług. Jeżeli codzienna praca wymaga używania wózka widłowego wewnątrz hal lub magazynów lub w terenie to zakup, chociaż nie jest najtańszym rozwiązaniem, powinien się zwrócić.
Jeżeli jednak nasze przedsiębiorstwo z pomocą wózka widłowego wykonuje prace sezonowe lub okazjonalne to zakup sprzętu nie jest konieczny. Dużo korzystniejszym rozwiązaniem będzie tutaj wynajem krótko- lub długoterminowy.

Wybór wózka widłowego zależy od różnych aspektów, które powinniśmy wziąć pod uwagę decydując się na wynajem. Po pierwsze należy się zastanowić do jakich prac będziemy potrzebować sprzęt oraz gdzie będziemy go używać – taka informacja pozwoli dobrać odpowiedni silnik. Wózek widłowy z silnikiem elektrycznym lepiej sprawdzi się podczas pracy wewnętrznych, natomiast spalinowy dużo sprawniej radzi sobie w terenie. Warto też wziąć pod uwagę udźwig maszyny oraz jej gabaryty.
Jeżeli nie wiesz, który wózek widłowy najlepiej sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie skontaktuj się z doradcą Movincar, który pomoże dobrać odpowiedni sprzęt.

Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

664 984 156