Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift

Wynajem wózków Katowice

Wózki widłowe Bielsko-Biała

Dlaczego warto wybrać Movincar?

Movincar – wiele lat doświadczeń.

Firma nie zawsze potrzebuje wózków widłowych w swojej flocie na stałe. Czasami są potrzebne tylko na pewien czas, aby móc wykonać niezbędne prace w określonym terminie. W takiej sytuacji warto skorzystać z wynajmu wózków widłowych w Movincar. Nasza firma od przeszło 20 lat zajmuje się wynajmem, dystrybucją i serwisem wózków widłowych w województwie śląskim oraz na terenie całej Polski. W swoje ofercie możemy pochwalić się maszynami wielu marek, takich jak Toyota, Mitsubishi czy Manitou.

Wynajem wózków widłowych

Wózki widłowe Katowice

Gdzie wynająć wózek widłowy w Katowicach?

Sprzęt wysokiej jakości jest kluczowy dla sukcesu każdej firmy, niezależnie od branży, w której działa. Movincar oferuje wózki widłowe z napędem elektrycznym lub spalinowym, które dostosowane są do różnych potrzeb naszych Klientów. Modele z napędem elektrycznym są ekologiczne i nie wytwarzają niebezpiecznych dla ludzi spalin, dlatego idealnie nadają się do pracy wewnątrz budynków. Natomiast modele spalinowe lepiej radzą sobie w terenie. Nasza oferta obejmuje modele renomowanych marek, takich jak Nissan czy Hyster, o udźwigu do 8 ton. Wózki widłowe oferowane przez naszą firmę są regularnie serwisowane i posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia do pracy.

Wynajem wózków widłowych

Korzyści z wynajmu

Wynajem długo- i krótkoterminowy w zależności od potrzeb.

Wózki widłowe z naszej oferty to sprzęty, które pozwalają na zwiększenie wydajności i skuteczności pracy w wielu przedsiębiorstwach. Oferujemy wynajem długoterminowy, który pozwala na uzyskanie korzystnych warunków finansowych i dostęp do niezbędnego sprzętu na czas umowy. Dzięki temu właściciele firm z miast takich jak Katowice, Tychy, Żywiec czy Cieszyn mogą skutecznie wykonywać swoje zadania, bez konieczności inwestowania w kosztowny sprzęt.

Wózki widłowe czołowe

Wynajem wózków widłowych Katowice

Warto skorzystać z usług Movincar.

Wynajem krótko- i długoterminowy wózków widłowych to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie mieć pewność, że będą mieli dostęp do niezawodnego sprzętu w momencie, gdy będzie im on potrzebny. W Movincar oferujemy wynajem wózków widłowych na terenie wielu miast w Polsce m.in. Katowic, Mysłowic, Bielska – Białej i wielu innych. Do naszych zalet zaliczyć można również profesjonalną obsługę serwisową oraz doradców, którzy chętnie pomogą w wyborze maszyny z szerokiej gamę dostępnych u nas modeli.

FAQ

Wózek widłowy to istotne narzędzie pracy w wielu branżach, dlatego wybór odpowiedniego modelu jest bardzo ważny. Przy wyborze wózka należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak rodzaj pracy, warunki, w których będzie pracował, oraz udźwig i gabaryty maszyny. W tym celu warto skonsultować się z ekspertami Movincar, którzy pomogą dobrać najlepszy sprzęt do potrzeb Twojej firmy.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każda firma ma swoje indywidualne potrzeby. Jeśli jednak przedsiębiorca często korzysta z wózków widłowych, to zakup sprzętu może okazać się opłacalny w dłuższej perspektywie. W przypadku sporadycznego używania wózka korzystniejszy będzie wynajem krótko- lub długoterminowy.

Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

664 984 156