Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift
Wózki widłowe podnośnikowe czołowe spalinowe

Wózki widłowe podnośnikowe czołowe spalinowe

Wózki widłowe spalinowe

W naszej ofercie przygotowaliśmy najlepsze wózki widłowe spalinowe, które nie tylko pobierają energię z akumulatora, ale są dodatkowe zasilane olejem napędowym i gazem LPG. Najnowsze maszyny znanych marek, w tym Mitsubishi i Toyota, to wysokiej klasy urządzenia, które wykorzystasz do pracy w różnych warunkach, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Są cenione za dużą wytrzymałość i trwałość, znajdując zastosowanie w niemal każdej branży.

Wózek widłowy spalinowy sprawdzi się w magazynach, w halach produkcyjnych i w innych miejscach wymagających przeładowywania towarów. Może zostać użyty także jako sposób na transport ciężkich ładunków w przedsiębiorstwach budowlanych i w punktach sprzedaży materiałów. Jesteś ciekawy, jakie wózki spalinowe czekają na ciebie w naszej ofercie? Zobacz dostępne produkty i ich specyfikację, by wybrać model, który stanie się niezastąpiony w twojej firmie.

1.5 – 3.5 ton Wózki spalinowe z przeciwwagą
Mitsubishi

1.5 – 3.5 ton Wózki spalinowe z przeciwwagą

Wózki spalinowe z przeciwwagą o udźwigu od 1,5 do 3,5 tony są stabilne, mocne, łączą w sobie wysoką wydajność z niskim poziomem emisji spalin i hałasu. Standardowo wyposażone są w trójnożny katalizator, wyróżniają się różnymi systemami sterującymi i są najczęściej wybierane do pracy w magazynach, składach czy otwartych halach.

 
1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny
Toyota

1.5 – 3.5 ton Spalinowy wózek elektryczny

Spalinowy wózek elektryczny o udźwigu 1,5 do 3,5 tony znakomicie sprawdzi się podczas transportu materiałów na zewnątrz budynków, jak i w halach. Maszyny te są cenione za doskonałą widoczność końcówek wideł, układ napędowy z przekładnią momentu obrotowego i system kontroli stabilności.

 
Wózki widłowe czołowe

Wózki spalinowe o różnej mocy i udźwigu

Spalinowe wózki widłowe są doskonałym wyborem dla każdego przedsiębiorcy, dla którego transport wewnętrzny pełni funkcję pomocniczą dla działalności podstawowej, gdyż w ujęciu długofalowym ich eksploatacja może być nieco kosztowniejsza niż modeli elektrycznych.

Dlatego można rozważyć ich zakup lub wynajem, by wykorzystać je np. tylko w szczycie sezonu. Oferujemy różne możliwości, dlatego warto się z nami skontaktować, by poznać szczegóły

Ze względu na emisję spalin, najlepiej wykorzystywać je pod wiatami, w otwartych halach, jednak w zależności od sprzętu, emisja może być znacznie ograniczona, nie szkodząc pracownikom. W naszej ofercie znajdziesz duży przekrój spalinowych wózków widłowych Pojazdy transportowe różnią się udźwigiem – modele o nośności od 1 do 2 ton są doskonałe w hurtowniach spożywczych i w składach budowlanych, a powyżej 3,5 tony radzą sobie z najcięższymi towarami. Wybierając wózek spalinowy warto zwrócić uwagę także na długość wideł i maszt, by jak najlepiej dopasować go do charakteru działalności.

Wózki widłowe czołowe

Wydajne i mocne wózki widłowe oparte na przemyślanej ergonomii

Wózki spalinowe są oparte na przemyślanej ergonomii: duże, wygodne stopnie wejściowe, fotele z regulowanym oparciem i przestronne kabiny zapewnią komfortową pracę nawet podczas wielogodzinnej zmiany.

Maszyny zapewniają doskonałą widoczność operatora, a także są wyposażone w hamulce postojowe z blokadą na pochyłościach, zwiększając bezpieczeństwo. Wózki widłowe spalinowe spełniają wszystkie wymagane normy zgodne z dostępnymi rozporządzeniami. To sprzęt dla profesjonalistów, który ma gwarantować pełną moc pracy z dużym obciążeniem, zapewniając długi okres eksploatacji. Najlepsze z modeli efektywnie przenoszą moc za sprawą elektrycznie sterowanych pomp hydraulicznych, co jest szczególnie istotne podczas pracy z ładunkami o dużej masie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, poznaj naszą pełną ofertę lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy w wyborze maszyny.

664 984 156