1.5 – 3.5 ton Wózki spalinowe z przeciwwagą

 
Opis:

Wózki spalinowe z przeciwwagą od 1,5 do 3,5 tony

Wózki spalinowe z przeciwwagą zostały stworzone po to, by pomóc w osiągnięciu maksymalnej wydajności przez operatora, jednocześnie minimalizując koszty eksploatacji, aby generować oszczędności w firmie.

Dzięki oszczędnościom w zakresie paliwa, trwałym konstrukcjom i wielu zaawansowanym funkcjom, są chętnie wybierane do prac w magazynach, na budowach i w halach otwartych lub półotwartych.

Wózki Movincar

Stabilne, mocne i wyjątkowe wózki spalinowe 1,5 tony do 3,5 tony

Wózki spalinowe z przeciwwagą marki Mitsubishi to połączenie wysokiej wydajności, niskiego poziomu hałasu i emisji spalin.

Dodatkowo zostały dodane funkcje maksymalizujące komfort operatora, kontrolę nad maszyną oraz precyzję czynności. Dzięki temu wózki spalinowe 3,5 tony, jak i mniejsze modele, mogą zostać wykorzystywane praktycznie w każdych warunkach.

Solidna konstrukcja przechodzi rygorystyczne testy, aby dać ci gwarancję wysokiej sztywności i stabilności. Została ona opracowana w taki sposób, że komora silnika jest chronika przed wodą, brudem i kurzem, zapewniając jego długą żywotność. Wózki spalinowe 1,5 tony, jak i większe modele, są wyposażone wytrzymałe maszty zapewniające dobrą widoczność, a widły pomagają w przyspieszeniu pracy ładowania i rozładowywania towaru.


Wózki Movincar

Wózki spalinowe 1,5 tony i większe maszyny – wygoda i komfort pracy

Maszyny posiadają w standardzie katalizator trójnożny, który zmniejsza emisję spalin do jednej z najniższych w branży (LPG).

Wózki spalinowe z przeciwwagą Mitsubishi posiadają także zaawansowaną kontrolę prędkości, by ograniczyć ją podczas bezruchu i zmaksymalizować podczas pracy. Hydrostatyczne układy kierownicze są precyzyjne i bezwysiłkowe dla operatora, a hamulce bębnowe zapewniają doskonałą kontrolę nad pojazdem.

Wózki spalinowe 1,5 tony i większe modele posiadają także różne systemy sterujące takie jak IPS zapobiegający ruchom wózka, gdy operator nie znajduje się w pozycji siedzącej, kody zabezpieczające pojazd przed nieautoryzowaną obsługą czy diagnostykę pokładową przekazującą informacje o ewentualnych usterkach. Wózki spalinowe 3,5 tony mają nawet w standardzie światła LED, które zapewniają doskonałą widoczność podczas trudnych warunków.

Zapytaj o produkt

Polityka prywatności.

wyślij

Zobacz także

1.4 – 2.0 tony Elektryczne wózki widłowe
Mitsubishi
1.4 – 2.0 tony Elektryczne wózki widłowe
 
2.5 – 3.5 tony Wózki elektryczne z przeciwwagą 80 Volt
Mitsubishi
2.5 – 3.5 tony Wózki elektryczne z przeciwwagą 80 Volt
 
1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
Toyota
1.6 – 2.0 ton Elektryczny wózek widłowy
 
664 984 156