Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift
Ciągniczek elektryczny TTE40

Ciągniczek elektryczny TTE40

Szybki kontakt z handlowcem: sprzedaz@movincar.pl | 509 332 694

Niezwykle kompaktowy, łatwy w prowadzeniu, umożliwia konwersję o 180 ° na mniej niż 2,5 m. „Odporne na wstrząsy” podwozie jest wykonane z płyt o wysokiej grubości, wyciętych laserowo i spawanych elektrycznie, co pozwala na najlepsze wykorzystanie osiągów silnika prądu przemiennego o wysokim momencie obrotowym. Kompletne oprzyrządowanie: stacyjka, kontrola kontroli w celu natychmiastowego wykrycia jakiejkolwiek usterki lub awarii z funkcją licznika godzin i wskaźnika naładowania baterii, ergonomiczny przełącznik ruchu / świateł / klaksonu.

czytaj więcej

Opis produktu

Ciągniki akumulatorowe Samai TTE40

Ciągniki akumulatorowe

Firma Simai produkuje elektryczne pojazdy wykorzystywane przez przemysł i firmy logistyczne już od 1952 roku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogła stworzyć trzykołowyciągnik akumulatorowy o ładowności 4000 kg o nawie TTE40, który jest niezwykle kompaktowy, łatwy w prowadzeniu i ma promień skrętu wynoszący 180o, który wykonuje w mniej niż 2,5 m. Wózek ciągnikowy jest wyposażony w podwozie załadunkowe odporne na wstrząsy, które jest wykonane z płyt o dużej grubości wycinanych laserowo i spawanych elektrycznie. Dzięki temu maszyna najlepiej wykorzystuje osiągi silnika prądu przemiennego o wysokim momencie obrotowym.

Ciągniki akumulatorowe Samai TTE40

Elektryczne wózki ciągnikowe – idealne do zamkniętych pomieszczeń

Wózek ciągnikowy TTE40 posiada kompletne oprzyrządowanie: stacyjkę, szybkie wykrywanie ewentualnych usterek i awarii z funkcją licznika godzin, a nawet wskaźnik naładowania baterii, by lepiej rozplanować pracę.

Model posiada także ergonomiczny przełącznik ruchu/światła/klaksonu oraz oświetlenie idealne do pracy w pomieszczeniach, do których nie dociera światło sztuczne ani dzienne. Ciągnik akumulatorowy jest wyposażony w 2 przednie światła, światło tylne i stop. To jedno z najbardziej uniwersalnych urządzeń, dzięki któremu praca będzie szybsza, łatwiejsza i wydajniejsza.

Ciągniki akumulatorowe Samai TTE40

Wózek ciągnikowy TTE40 – dodatkowe cechy

Maszyna posiada wygodną do wchodzenia platformę i hamulec zasadniczy działający na podobnej zasadzie jak w samochodzie, z pedałem i pompą na tylne koła.

Wózek ciągnikowy TTE40 jest wzbogacony w opcję hamowania elektrycznego, która działa automatycznie oraz hamulec postojowy i awaryjny, by zwiększyć bezpieczeństwo pracy. Maszyna porusza się z prędkością maksymalną 15 km/h. Może być z powodzeniem wykorzystana w magazynach i halach produkcyjnych, znajdując swoje zastosowanie w wielu miejscach, gdzie konieczny jest transport ciężkich rzeczy z punktu A do punktu B.

FAQ

Model jest dostępny w wersji podstawowej i rozszerzonej. W drugim przypadku posiada otwartą kabinę chroniącą przed warunkami atmosferycznymi ze szklaną przednią szybą i wycieraczkę elektryczną. Może być także wyposażony w drzwi zwiększające komfort operatora, zaczep holowniczy ze sworzniem, haki specjalne.

Do poruszania się ciągnikiem elektrycznym przeznaczonego do ciągnięcia wózków z towarem nie są potrzebne żadne dodatkowe kwalifikacje. Wystarczy odpowiednie przeszkolenie pracownika.
Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

Zobacz również:

Ciągniczek elektryczny TTE30
Simai

Ciągniczek elektryczny TTE30

Kompaktowy i łatwy w obsłudze, ma wyjątkowo zmniejszony promień gięcia. „Odporna na uderzenia” rama nośna na obwodzie, wykonana z bardzo grubych, ciętych laserowo i spawanych elektrycznie blach, umożliwia najlepsze wykorzystanie wysokiego momentu obrotowego oferowanego przez silnik asynchroniczny. Kompletne oprzyrządowanie: klucz do zamykania obwodu, kontrola w celu natychmiastowej identyfikacji wszelkich usterek lub anomalii z funkcją licznika godzin, wskaźnikiem stanu naładowania akumulatora, poleceniem zmiany biegów i sygnałem dźwiękowym.

 
664 984 156