Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift
M Wózki Terenowe do Ciężkich Aplikacji

M Wózki Terenowe do Ciężkich Aplikacji

Szybki kontakt z handlowcem: sprzedaz@movincar.pl | 509 332 694

Gama wózków M to wyjątkowo terenowe i stabilne wózki widłowe, dedykowane do najcięższych aplikacji i warunków. Pracują w bardzo trudnych, stromych i niestabilnych warunkach – które pokują z uwagi na niewiarygodną trakcję i przyczepność. W zależności od potrzeb, możesz wybrać model o najmniejszym udźwigu 2,6 tony a także największy z tej rodziny 5 tonowy.

czytaj więcej

Opis produktu

Wózki Terenowe do Ciężkich Aplikacji

Efektywna praca w ciężkich warunkach

Ciężki wózek widłowy terenowy Manitou to pojazd przeznaczony do prac transportowych na krótkich dystansach.

Jest wyposażony w duże koła do jazdy terenowej i masywne podwozie. Może poruszać się po powierzchniach grząskich i nierównych i przewozić znaczne obciążenia na niewielkich odległościach. Dzięki tym cechom pojazdy mogą pracować w miejscach, do których inne nie są w stanie dojechać. Wózki widłowe M oferowane są w kilku wariantach, a w zależności od modelu charakteryzują się innymi właściwościami technicznymi.

Wózki Terenowe do Ciężkich Aplikacji

Funkcjonalne i zwrotne maszyny

Wózek widłowy Manitou terenowy ma znakomite parametry robocze.

W zależności od wariantu może przenosić obciążenia o masie nawet do 5 ton. Z kolei maksymalna wysokość podnoszenia wysięgnika wynosi 7 metrów. Odchylany masz o 15 stopni i promień skrętu na poziomie 3,4 metra dają maszynie dużą funkcjonalność i zwrotność. Wózek widłowy terenowy 4x4 można zatem wykorzystywać przy przeładunkach pomiędzy pojazdami, ładowaniu maszyn transportowych, a także dostarczaniu towarów do trudnodostępnych miejsc na budowie.

Wózki Terenowe do Ciężkich Aplikacji

Stworzone z myślą o operatorach

Profesjonalne ciężkie wózki widłowe są wykonywane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie operatorów.

Maszyny zostały wyposażone w zabudowane kabiny, które chronią przed spadającymi przedmiotami. Kabina jest przeszklona na całym obwodzie, co daje widoczność na poziomie 360 stopni. Ponadto do kabiny z łatwością można wejść, a panel sterowania jest przyjazny i łatwy w obsłudze. Sama maszyna nie jest też wymagająca, jeśli chodzi o serwisowanie i podstawowe czynności wykonywane przez operatora.

FAQ

Wózki widłowe przeznaczone są do prac przeładunkowych na krótkich odległościach. Można zastosować je przy transporcie palet, maszyn i elementów konstrukcyjnych. Znajdują zastosowanie na placach budowy, w przemyśle wydobywczym i związanym z materiałami budowlanymi, a także w innych dziedzinach przemysłu.

Maszyny z tej rodziny występują w formie wózka widłowego terenowego 4x4 i 2x4. Są wyposażone w duże koła do jazdy po nierównościach i solidne podwozia. Przydają się zatem do prac prowadzonych na grząskich i nierównych powierzchniach. Wózki można wykorzystać także do prac przeładunkowych na utwardzonych drogach i równym podłożu.

Ciężkie wózki widłowe w standardowej wersji są wyposażone w proste widły, które ograniczają zakres wykonywanych nimi prac. Dla poprawy wydajności można dobrać osprzęt, który umożliwia bardziej precyzyjne dopasowanie maszyny do potrzeb zakładu. Można wybrać przesuw boczny, pływającą karetkę wideł, pozycjoner wideł i kilka innych elementów.

Masz pytania?
Umów się na spotkanie lub wyślij zapytanie.

Polityka prywatności.

664 984 156