Biuro czynne: Pn-Pt 8:00-16:00 biuro@movincar.pl tel: 33 813 22 73
Autoryzowany Dealer: Manitou Mitsubishi Forklift Trucks Niftylift

Wózki widłowe Caterpillar

Używany wózek widłowy Caterpillar GP18
Caterpillar

Używany wózek widłowy Caterpillar GP18

Wózek widłowy z roku 2015.

CATERPILLAR GP18 - możliwy leasing.

Cena: 48 700 zł
Caterpillar – potęga w świecie ciężkiego sprzętu

Caterpillar – potęga w świecie ciężkiego sprzętu

Caterpillar jest amerykańską korporacją, która powstała w 1925 roku i od początku działalności stała się jednym z największych i najbardziej szanowanych producentów maszyn budowlanych, górniczych, leśnych, rolniczych, energetycznych i przemysłowych na świecie.

Caterpillar dostarcza innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zapewniają wytrzymałość, niezawodność i zaawansowane możliwości swoich maszyn. Ich wszechstronna oferta obejmuje wózki widłowe, koparki, ładowarki, buldożery, koparko-ładowarki i wiele innych. Wszechstronna oferta wózków widłowych Caterpillar podkreśla ich znaczenie w różnych branżach, od magazynów po przemysł ciężki.

Wózki widłowe Caterpillar - niezawodność i wydajność w jednym

Wózki widłowe Caterpillar - niezawodność i wydajność w jednym

Wózek widłowy stanowi istotny segment oferty Caterpillar. Maszyny tej marki dostępne w ofercie Movincar, są znane z niezawodności, wytrzymałości i zaawansowanych rozwiązań technologicznych, dlatego idealnie sprawdzą się do podnoszenia i przenoszenia ciężkich ładunków w wielu sektorach przemysłu.

Caterpillar kładzie duży nacisk na ergonomię i bezpieczeństwo operatorów. Kabiny zostały zaprojektowane, aby zapewniać komfort przez wiele godzin, a nowoczesne systemy sterowania umożliwiają precyzyjną i bezpieczną pracę. Wózki widłowe marki Caterpillar dostępne są z napędem gazowym, spalinowym i elektrycznym, aby dostosować się do wymagań przedsiębiorstwa, dlatego są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

664 984 156