Jesteśmy przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem marki Niftylift – wysokiej klasy angielskich podnośników. Niezależnie od tego, jakie podnośniki koszowe potrzebują Państwo wynająć, nasz profesjonalny doradca zaproponuje indywidualną ofertę, dostosowaną do Państwa oczekiwań.

Wynajem Podestów Ruchomych i inne usługi:

Specjalizujemy się w długo- i krótkoterminowym wynajmie Podestów Ruchomych, ale również w sprzedaży maszyn nowych i używanych. Posiadamy także profesjonalny i wykwalifikowany serwis mobilny oraz stacjonarny na terenie całego kraju. Prowadzimy remonty urządzeń, posiadamy dział części zamiennych i oryginalnych do wszystkich marek.

Podesty ruchome – wynajem

Nasza wypożyczalnia umożliwia wynajem:

 

  • podesty nożycowe:
    – elektryczne, spalinowe, terenowe 4×4,
  • podesty samojezdne
    – elektryczne, spalinowe, terenowe 4×4,
  • podesty na przyczepie
     – elektryczne, spalinowe
  • podesty na samochodzie

Oferujemy wynajem podestów ruchomych na terenie całej Polski, m.in. w miejscowościach: Bielsko-Biała, Cieszyn, Skoczów, Żory, Jastrzębie Zdrój, Żywiec, Wadowice, Kraków, Dębica, Tarnów, Pszczyna, Tychy, Częstochowa, Łódź, Płock, Warszawa, Białystok, wiele innych.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym doradcą: 664 984 156 lub 698 986 553

10 + 14 =

Wynajem Podestu Ruchomego.

Posiadamy na wynajem Podesty Ruchome nożycowe, samojezdne, na przyczepie, na samochodzie. Zajmujemy się również ich sprzedażą oraz naprawą.

Sprawdź ofertę wynajmu wózków widłowych i podestów ruchomych w Movincar Polska!